Jak mieć więcej energii – wypowiada się mistrz Polski, sportowiec

23 kwietnia, 2016 Porady, Promowane

jak mieć więcej energii

Ten wpis będzie wyjątkowy. Będzie też pierwszym odcinkiem z nowego cyklu filmów w którym zapraszam ciekawych gości, którzy swoją wiedzą wzbogacą Twoje życie. 

Zauważyłem, że faceci mają problem z tym, że nie wiedzą jak mieć więcej energii do działań w staraniu o swoja partnerkę. Siedzą w swoich mieszkaniach i każdy ich dzień wygląda do siebie podobnie. Niby mogą coś z tym zrobić, nawet mają tego świadomość, ale nic nie robią i nadal powielają schemat. 

Jeśli chcesz mieć więcej energii to musisz więcej energii oddawać. 

Im mniej energii zużywasz, tym mniej energii organizm wytwarza. Nie trudno się domyślać, że osoby, które uprawiają sport, mają rozwiązanie problemu pod tyt: „jak mieć więcej energii

Ostatnio odwiedził mnie kumpel. Przyjechał na kilka dni do mnie i mało w tym czasie spaliśmy. Obudziliśmy się rano, zjedliśmy śniadanie, a ja zacząłem robić trening kettlebel -bardzo wyczerpujący. Zapytałem go czy dołączy, ale odmówił, oświadczając, że boi się o swoją energię. Ja zrobiłem trening mimo niskiej energii i do końca dnia chodziłem naładowany. Szczególnie taki trening na ketlach daje takie rezultaty. 

Dodatkowo jest kilka aspektów, które warto byłoby poruszyć,a  mają one bardzo duży wpływ na Twoją energię. 

Ale na chwilkę wracając do sportu, który dodatkowo rozwija Twoje ciało, jak np siłownia, sporty walki, street workout, kalistenika, crossfit etc. – zasadniczy plus podejmowania takich aktywności to bezpośredni wzrost atrakcyjności nie tylko po przez zwiększenie Twojej energii, ale także przez Twoje ciało. Kobiety kochają solidnie wyglądające ciało u mężczyzn.

Przygotowałem dla Ciebie świetny odcinek w którym o atrakcyjności sportowca, oraz energii wypowiada się Krzysztof Reinhard – mistrz Polski kulturystyki klasycznej. Dowiesz się z tego filmu na prawdę masę cennych wskazówek. Zapraszam do wspólnej przygody:

Skoro przeglądasz wpis jak mieć więcej energii nie zapomnij odwiedzić:

Warto, żebyś przeszperał mojego bloga, bo jest w nim dużo przydatnych informacji. Pozdrawiam.

Rafał

Komentarze

 1. Paweł — 23 kwietnia 2016 @ 16:39

  Super facet. Widać że to nie jest „tępy mięśniak” tylko kulturalny gość mający pokorę.

 2. Krycho — 23 kwietnia 2016 @ 21:08

  Jestem wegetarianinem. Ciekawe jaki mi by dał rady dietetyczne bo z większości jakie w filmiku wymienia nie mogę skorzystać.

 3. Jarosław — 23 kwietnia 2016 @ 22:04

  Najpierw mówi żeby jeść tłusto , tłusto , tłusto a za 5 minut , nie smażyć na głębokim tłuszczu , nie jeść tłustych frytek itp.bo będzie ciężko strawne i nie zdrowe ale za to kawał grubego tłustego mięsa co drugi dzień to siła , energia i samo zdrowie. I już jesteś mądry i pisz wiersze.

 4. judżnij — 24 kwietnia 2016 @ 08:56

  kiedy zaprosisz bruneta i podyskutujesz z nim o kobietach?

 5. Sexyboy — 24 kwietnia 2016 @ 10:13

  Może kiedyś. Będzie cykl filmów z gośćmi specjalnymi.

 6. Marek — 24 kwietnia 2016 @ 10:13

  Chodzi o tłuste mięso naturalnie, a nie przetworzone oleje roślinne czy węglowodany z tłuszczem! Tyjemy od węglowodanów – czyli np od frytek + tłuszcz = oponka. Tłustę mięsto to białko i tłuszcz + np sałatka = idealny posiłek samca!
  Piona :)!

 7. Sexyboy — 24 kwietnia 2016 @ 10:13

  Chodzi o inne tłuszcze. Są zdrowe i niezdrowe.

 8. Jarosław — 24 kwietnia 2016 @ 12:49

  To prawda są tłuszcze zdrowe nie przetworzone: z pestek dyni ,słonecznika,
  sezamu,orzechów,migdałów,awokado,kokosa,lnu,czarnuszki,rzepaku,pestek winogrona,oliwek i wielu innych.
  Oraz tłuszcze nie zdrowe : z martwych tkanek zwierzęcych i przetworzonych tłuszczów roślinnych.
  Białko znajduje się nie tylko i wyłącznie w mięsie ,jajach…….
  Ale na dzień dzisiejszy gość wygląda dobrze,puki jest jeszcze stosunkowo młody ,ciekawe czy dieta tłusto,tłusto,tłusto i kawał tłustego mięcha co drugi dzień wpłynie równie dobrze na długość albo krótkość jego życia…..

 9. owl — 25 kwietnia 2016 @ 17:26

  Fantastyczny film! dużo ciekawych i przydatnych treści, ewidentnie na plus! Gratuluję i pozdrawiam :)

Przepraszamy, możliwość dodawania komentarzy jest obecnie wyłączona.

Szkoła Uwodzenia - Rafał Żuber

vip-materialy-promo

Dziś jest dzień w którym przestaniesz się zastanawiać jak mieć więcej energii do zdobywania swoich celów

Wspaniały gość specjalny wytłumaczy Ci w prosty sposób jak zwiększyć swoją atrakcyjność w oczach kobiet i jak sprawić, „by Ci się chciało”. 

Więcej w Porady, Promowane
jak poderwać dziewczynę w pracy
Jak poderwać dziewczynę w pracy, czy korporacji

Hej! Znam wielu biznesmenów i ludzi z korporacji. Wiem jak częste są zauroczenia w pani "X" pełniącej stanowisko "Y". Jak poderwać...

Zamknij

Jak uwieść kobietę?

Na początku mojej przygody z kobietami popełniłem tysiące mniejszych i większych błędów ale wiedziałem, że moje wysoko postawione cele są osiągalne. Od początku zdawałem sobie sprawę, że uwodzenia można się nauczyć jak każdej innej sztuki. Szkoła uwodzenia i kursy podrywania kobiet okazały się następstwem obranej przeze mnie drogi.