Techniki uwodzenia – Tak mów do kobiet, a nie będziesz nudny

21 marca, 2016 Komunikacja, Promowane

techniki uwodzenia

Podzielę się z Tobą jedną z „technik uwodzenia„. Cudzysłów użyłem dlatego, że techniki uwodzenia mają złą konotację w społeczeństwie. A płacząca kobieta, gdy nie chcesz spełnić jej oczekiwań – czy nie używa techniki manipulacji? Są pewne zachowania, które przynoszą pewne rezultaty i warto o nich posłuchać.

Dotychczas jedynie na szkoleniach mówiłem o tym, czym podzielę się z Tobą w tym filmie. Wysłuchaj uważnie co mam do powiedzenia i wytestuj to sam. Bierz także poprawkę. Nie jest to jedyny sposób na rozmowę z kobietą i nawet tutaj należy mieć odrobinę wyczucia życiowego – kalibracji. Tego nauczysz się w polu. Chcę jednak, żebyś miał jakiś punkt odniesienia co do tego jak można mówić do kobiet. zapraszam do filmu:

Jeśli zainteresował Cię mój wpis opisujący techniki uwodzenia zobacz również:

Dziękuję Ci za poświęcony czas na moim blogu. Każda minuta spędzona na mojej stronie przybliża Cię do Twojego celu.

Rafał 

Komentarze

  1. Jarek — 22 marca 2016 @ 10:29

    o właśnie. czegoś takiego potrzebowałem. często się zastanawiam co ktoś pomyśli, czy fajnie opowiadam czy nie fajnie. i gdy się zaczynam zastanawiać przygasam-a gdy leci flow to jest świetna zabawa! wtedy gdy jestem sobą mogę być swobodny, nie łatwo jest odrzucić przeświadczenie, że trzeba być moralnie poprawnym-jednak właśnie takie odcinki dają kopa by zapomnieć o tych politycznych społecznych poprawnościach. dzięki!

Przepraszamy, możliwość dodawania komentarzy jest obecnie wyłączona.

Szkoła Uwodzenia - Rafał Żuber

vip-materialy-promo

O innych technikach uwodzenia dowiesz się na moim blogu.
Zapraszam do lektury!

Zapisz się również do newslettera aby otrzymywać najświeższe patenty i kody rabatowe na moje produkty które znajdziesz tutaj.

Więcej w Komunikacja, Promowane
podrywanie w dyskotece
Podryw w klubie

Tak! To będzie przyjemny do napisania wpis, gdyż jestem świeżo po klubowaniu. Opowiem Ci trochę o tym "jak to się...

Zamknij

Jak uwieść kobietę?

Na początku mojej przygody z kobietami popełniłem tysiące mniejszych i większych błędów ale wiedziałem, że moje wysoko postawione cele są osiągalne. Od początku zdawałem sobie sprawę, że uwodzenia można się nauczyć jak każdej innej sztuki. Szkoła uwodzenia i kursy podrywania kobiet okazały się następstwem obranej przeze mnie drogi.