Skandaliczne podrywanie dziewczyn w 2016 roku

8 stycznia, 2016 Podstawy, Promowane

podryw dziewczyn

podrywanie dziewczynDziś chciałbym poruszyć temat pewnego zjawiska, jakie ma miejsce w relacjach damsko-meskich. Nie żyje na tym świecie od 70ciu lat, żeby ocenić jak bardzo różni się podrywanie dziewczyn w dzisiejszych czasach, od uwodzenia 50 lat temu, jednak nie trudno zauważyć pewien kierunek w jakim zmierza świat relacji damsko-męskich.

Kobiety stają się coraz bardziej silne i wyrafinowane, a mężczyźni coraz słabsi i mniej pewni siebie. Coraz częściej donoszą tak opinie ekspertów i są też moje własne spostrzeżenia.

Wydaje mi się, że rocznik moich rodziców był już całkiem inny. Z opowieści starszych ludzi wysnuć można było, że kobiety byłby mniej zaradne życiowo od mężczyzn. Można było zauważyć to już w szkole, gdzie to mężczyźni dawali ściągać na lekcji, a nie odwrotnie. 

Dziś kobiety wyprzedzają mężczyzn w zaradności. Już kilka lat wcześniej zauważyłem tę tendencję, gdy opisywałem męski wzór charakteru, którego kobiety rozpaczliwie poszukują. Cytat z ebooka „Jak Zdobyć dziewczynę, która ci się Podoba„:

„Przyjrzyj się młodym kobietom i młodym mężczyznom. I teraz, pomijając wyjątki, bedziesz mógł stwierdzić, że większość dziewczyn jest bardziej ambitna, niż faceci.Starają się piąć do góry, imają się różnych zajęć. Dorabiją, rozdając ulotki, stojąc przy stoiskach promocyjnych, układając towar na półkach w supermarketach, pracując na kasach albo w restauracjach jako kelnerki – byle by tylko coś robić.Po pracy, jeśli tylko środki im na to pozwalają, kończą kursy, robią prawo jazdy, rozważają przeprowadzkę do większego miasta, aby tylko być bliżej lepszego.

Faceci w ich wieku za to mieszkają z rodzicami i stosują wymówki.

Jeśli szukają pracy to na tyle idealnej, aby jej nie znaleźć, a gdy już ją znajdą to spoczywają na laurach. Po pracy spędzają czas wyłącznie na przyjemnościach i trudno im się zmusić do dodatkowego wysiłku, aby żyło im się lepiej.Spójrzmy na to jeszcze w inny sposób.Mam pełno kolegów, którzy nie posiadają żadnej pracy, mimo tego, że są świetnymi facetami i mają w sobie wszystko to, czego potrzeba, żeby coś w życiu osiągnąć. Oni wciąż mówią: „trzeba spadać w tej polski”, „trzeba założyć interes”, „trzeba coś zmienić” i nie robią nic.

Albo stosują wymówki: „nie ma pracy w kraju”, „trzeba mieć wkład na interes”, „a jaką ja Ci lepszą pracę znajdę?”, „a jak się wybiję, skoro już tylu ludzi robi to co ja?”, „trzeba mieć wtyki i pieniądze”.I co ciekawe, mam też wiele koleżanek, a choć niektóre są cholernie leniwe, to jednak prawie wszystkie z nich maja pracę, starając się jako tako realizować. Inne trzymają się przynajmniej facetów, którzy czynią ich życie lepszym. Ogólnie mówiąc, kobiety są za rozwojem.”

Użytkownicy przeglądający ten wpis przeczytali również:

podrywać dziewczynyGdybym dziś miał się wypowiedzieć na ten temat, moje słowa byłyby jeszcze bardziej dobitne. Oczywiście istnieją prawdziwi faceci. Ale jest ich bardzo mało. Koleżanki regularnie plączą mi w rękaw, opowiadając o kolejnych przypadkach chłopaczków, jakich zastały na randce.

I nie mam tu na myśli niekompetencji tych facetów w podrywaniu dziewczyn, ale ich niepokojące ugrzecznienie. Faceci po prostu stali się płcią uległą. Bije od nich niepewność. Dzisiejsza kobieta, nie dość, że onieśmiela faceta swoją urodą to na dodatek potrafi sobie radzić lepiej z problemami. A świadomość tego u mężczyzn, odbiera im pewność siebie.

Ostatnio natknąłem się na artykuł, którego tematyką było użalanie się prostytutek nad utratą pierwiastka męskiego ich klientów. Twierdza, że faceci są coraz mniej skorzy płacić im za seks, a coraz bardziej za możliwość poużalania się w ich towarzystwie, za podrapanie za uchem i wsparcie, czy docenienie. Czy to się dzieje na prawdę???

Wypowiedział się o tym znany seksuolog z którym dzieliłem scenę na kongresie POSU w 2008 roku.

„Zdaniem prof. Zbigniewa Izdebskiego cała ta zmiana jest właśnie dlatego, że mężczyźni jak nigdy wcześniej przeżywają dziś lęk przed kobietami. I czują się przez nie odrzucani.– Głównie z powodu coraz większej świadomości kobiet, które w relacjach seksualnych stały się bardziej wymagające, a gdy jest im źle – dają temu wyraz. Mężczyźni są tym przytłoczeni. Liczą więc, że chociaż kobieta pracująca w seksbiznesie, gdy się ją odpowiednio wynagrodzi, mężczyznę pochwali. Nawet jeśli zupełnie nie będzie za co.”

Przyznam szczerze, że nie sposób się nie zgodzić z tymi słowami. Kobiety, które poznaje, bardziej, niż kiedykolwiek w historii(mojej historii;) ) są pewne siebie seksualnie i wymagające. Mówią o seksie wprost, przedstawiają swoje oczekiwania twardo. Czasem, aż mnie to zniechęca i zwyczajnie odmawiam. Nie chcę generalizować, ale nie było wielu sytuacji w mojej przeszłości, żeby kobiety przed spotkaniem umawiały się na seks. Przychodziły np. „na film”. Jak jest dzisiaj?

Niektóre kobiety wprost się pytają, czy będzie seks jak przyjdą. Chcą po prostu wiedzieć, czy ich potrzeby zostaną zaspokojone, czy mają szukać gdzie indziej uciechy. Mnie osobiście nie podoba się ta tendencja, bo przypałem się na tym, że jak kobieta zaczyna tak ekspansywnie dopraszać się o seks to odchodzi mi ochota na nią. I często już nie wraca. Pytanie jak mają inni faceci?

Chyba jednak większość z nas chce, by podrywanie dziewczyn odbywało się po staremu. Żeby kobietę trzeba było zdobywać, żeby była niewinna i kobieca. Pomijam tu preferencje, bo sam lubię perwersje, ale nie lubię czuć desperacji od kobiet, a niepokoi mnie fakt, że większość z nich jest sfrustrowana. No, ale to już inna sprawa.

Jak sobie radzić z tymi nowoczesnymi, silnymi kobietami? Panowie! Ocknijcie się! Załóżcie spodnie.

podryw dziewczyn

Kobiety są złaknione jakichkolwiek przejawów męskości.

 1.  Pewność seksualna – Nawet jeśli nie radzisz sobie z problemami życia tak jak ona, to jeśli zdobędziesz się na odważną, seksualną grę w klubie nocnym, dziewczyna wybierze Ciebie – to dla niej lepsze, niż wybrać faceta, który będzie ją o wszystko pytał. Jeśli widzisz dziewczynę ociekającą seksem, nie bój się wziąć ją za rękę i powiedzieć: „myślę, że powinniśmy się przewietrzyć”- prowadząc ja do wyjścia. Nie bój się złapać za włosy(delikatnie) dziewczynę, która jest super ubrana, bo inaczej nigdy jej nie osiągniesz. Koleżanki od zawsze żalą mi się, że marzy im się taka ostrzejsza gra. A faceci podchodzą, tańczą, pieprzą głupoty, proponują drinki- wciąż to samo.
 2. Większe wymagania od siebie – jeśli w rozmowie z Tobą ona się dowie, że mimo, iż masz zaległości w angielskim to nic z tym nie robisz. Jeśli masz pracę, która Cie wkurza, a nic z tym nie robisz. Jeśli masz duży brzuch, a nic z tym nie robisz etc. To może Cie zakwalifikować do słabszych jednostek. A tego byś nie chciał. Weź się za siebie. Sięgnij do cholery po swoje cele życiowe.
 3.  Twoja rola nade wszystko – Jesteś facetem. Przestań ustalać z nią wszystko. Od pierwszej randki pozwól jej nie wiedzieć wszystkiego co zaplanowałeś. No więc właśnie – zaplanuj, gdzie pójdziecie, a nie ustalaj z nią tego po powitalnym buziaku. Traktuj ją według płci. Nawet jeśli jest dyrektorką wielkiej firmy dla Ciebie to zawsze dziewczynka! Oczywiście traktuj ją poważnie, ale jak kobietę, czyli nie bój się powiedzieć:”oj już dobrze, dobrze”, głaszcząc ja po głowie.

Panowie, zmieniajmy ten świat, bo film Sexmisja okaże się smutną przepowiednią ;) Podrywanie dziewczyn potrafi być przyjemne i skuteczne, jedynie wtedy, gdy trzymamy się silnie swojej męskiej roli. I to akurat jest plus opisywanej tendencji. W dobie tak przestraszonej konkurencji, jeśli wykażesz męskie cechy to kobiety zasypia Cię komplementami. Pracując z moimi klientami, udało nam się doprowadzić do tego w ich życiu. 

Powiem Ci coś i to całkiem poważnie – jeśli potrafisz być pewny siebie, seksualnie pewny i prowadzisz kobiety twardo to będziesz przed nimi uciekał. Mówię to dosłownie. Prawdziwi faceci są teraz na wagę złota. Jeśli zamierzasz wcielać męskie wzorce w relacjach z kobietami to kup dobry zamek do drzwi…poczujesz się jak plaster szynki e Etiopii.

Wyraź w komentarzu swoje zdanie i sprawdź również:

Do zobaczenia w następnym wpisie.
Odwiedzaj stronę w oczekiwaniu na nowości.
Rafał 

Komentarze

 1. Stitch — 8 stycznia 2016 @ 16:14

  Jak na styczeń każdego roku przystało, CZAS NA ZMIANY. I nie chodzi mi tu o płytkie podejście a’la „postanowienia noworoczne”, w których ludzie trwają max 2 tygodnie, hehe ;) Chodzi mi o zmianę fundamentu/rdzenia naszej osobowości, opartą na przewartościowaniu priorytetów, jasne określenie celów – katalizator pod tytułem SAMODYSCYPLINA, która jest spoiwem dla wszystkich innych istniejących praw sukcesu. Przede wszystkim motywacją powinna być ZMIANA ŚWIATA NA LEPSZE, przez DAWANIE WARTOŚCI & nieustanną PRACĘ NAD SOBĄ…

  Rafał, świetny artykuł – podzielam Twoją opinię, właśnie w roli Takich jak Ty osób leży kwestia prostowania spaczonej rzeczywistości i eliminacja poważnych aberracji myślowych w kwestiach relacji damsko-męskich.

  Cieszę się, że żyję w okresie dynamicznych zmian – za którymi staram się nadążyć :) Na szczęście w każdej dziedzinie bez problemu można zaobserwować pierwiastek oświecenia & prawidłowego kierunku, który prędzej czy później zaprowadzi Nas na ten POZIOM WYŻEJ <3

  ewolucja to proces, który wymaga czasu, czas to życie, a życie to sukces!
  pozdrawiam

 2. Frustrat — 8 stycznia 2016 @ 16:31

  „Ale jest ich bardzo mało. Koleżanki regularnie plączą mi w rękaw, opowiadając o kolejnych przypadkach chłopaczków, jakich zastały na randce.

  I nie mam tu na myśli niekompetencji tych facetów w podrywaniu dziewczyn, ale ich niepokojące ugrzecznienie. Faceci po prostu stali się płcią uległą. Bije od nich niepewność.”-> możesz podać konkretne zachowania. Tak trudno zrozumieć o co chodzi.

  Same są sobie winne. Tak matki wychowały i takich polityków wybierają, którzy promują taki system, przecież niektóre feministki nawet każą pytać się czy kobieta chce seks. A jak nie to jestes oskarzony o gwałt. Tak jest już w jeddnym z stanów USA.

  PO drugie ja mam wrązenie, ze jeśli kobieta nie zgodzi się wyraźnie na seks (oczywiścienie pytam tylko robię swoje) i pójdzie do sądu to spokojnie wygra sprawę gwałt labo molestowanie. A same wybierają polityków, któzy promują taki system wartości.

  I jak tu nie być grzecznym.

  Trzecia sprawa, ze ja nawet nie wiem jak wyglada taki niegrzeczny facet. Nigdy nie miałem z takim doczynienia, a żaden z waszych poradników tego nie tłumaczy DOKŁADNIE.

  Dzięki za db system komentarzy. Zamknęła mi się zakładka, a komentarz został, dzięki Bogu.

  Ale z drugiej strony jak jestem niegrzeczny to czuję się, aż jak facet.

  Dzisiaj podszedłem do jednej laluni, stanąłem, widze, ze z odrazą ucieka, chwyciłem za ramię i zaczęła jeszcze szybciej uciekać. Jak miło. Od razu mówię, że akcja miała miejsce w Azji, skośnookie, a nie w Europie.

  ” jeśli potrafisz być pewny siebie, seksualnie pewny i prowadzisz kobiety twardo to będziesz przed nimi uciekał.”=> ta jasne. podchodzę od tygodnia na luzie i h*** jak nigdy. Aczkolwiek teraz reagują z większą radością. U kilku widziałem nawet błysk w oczach. Ale i tak h*** z tego.

 3. Kamil — 8 stycznia 2016 @ 17:55

  cześć, fajny tekst :)

  Nie wiem czy słyszałeś o eksperymencie Calhouna ale opisuje dokładnie to co powyżej zauważyłeś (a dotyczy on myszy!)
  http://www.physicsoflife.pl/dict/eksperyment_calhouna.html

  Pozdrawiam :)

 4. Hashi — 8 stycznia 2016 @ 18:11

  Oczywiście się zgadzam, nastało pokolenie pizdusi i imprezowych ogórków. Przede wszystkim prowadzenie, tu mogę polecić taniec. Odnalezienie swojego celu, misji, pasji. Nie wiem jak może pomoże samotna wyprawa w dziczy, może sesja ayahuaski albo grzybków. Jak tak dalej pójdzie to dojdzie do tego, że zaczną się wycieczki do Niemiec w poszukiwaniu syryjskich samców. Trudne czasy kiedy kobieta stała się silna i niezależna jej słabnąca żeńska energia potrzebuje jeszcze bardziej męskiej a tej jak na lekarstwo. Kiedy przeciwne bieguny yin i yang się zrównają nastanie epoka singli i kres naszej europejskiej cywilizacji.

 5. vest — 8 stycznia 2016 @ 18:49

  Cześć,

  A ja myślę że to wszystko przez masturbację. Chłopcy od młodego wieku kiedy ich ciało i umysł się kształtuje masturbują się przed internetem (kiedyś tego nie było, na pewno nie było aż tak wielu bodźców do ‚tłuczenia niemca po kasku’) przez co cały czas są na bardzo niskim poziomie testosteronu. Niski testosteron tak kształtuje ich ciała i umysły w wieku dojrzewania że stają się niemęscy i tak juz zostaje. Zastanawiam się kto ma w tym interes aby nas zalewać taką masą treści erotycznych, nie wszyscy są na to odporni. Może się to też stać uzależnieniem silnym jak żadne inne, gdyż „towar” jest zawsze tuż pod ręką. Po fajki, wódeczkę, czy narkotyki trzeba przynajmniej wyjść z domu i mieć na to kasę a treści porno zawsze są za free w zasięgu ręki

  Myśliciel

 6. Kris — 8 stycznia 2016 @ 20:05

  Fajny wpis.
  Wszystko w nim ok ;)

  Odpowiadając na twoje pytanie, jak mają inni faceci…
  To zależy jakie się ma plany. Jeśli podrywanie ma na celu wybzykanie to czemu ma nie być konkretnie? Choć jeśli jest już na maksa łatwo to faktycznie – nie chce mi się. Wręcz boje się chorób itp. Jeśli dziewczyna jest atrakcyjna i na dodatek inteligentna i mogłaby się stać „zapleczem” :) to nie wyobrażam sobie aby obyło się bez rasowego uwodzenia, kombinowania takiej fajnej gierki pomiędzy mną a nią.
  Jakiś czas temu poznałem dość kasiastą babeczke, 40l. Ja mam 32.
  Dyrektorka w dużej korporacji. Któregos dnia weszliśmy na tematy polityczne i naszych preferencji. Jak ją zjebałem za brak konkretnych poglądów lub złe (nie takie jak moje) podeszła do mnie, złapała mnie za K, dała buziaka i powiedziała: Borze, jaki ty jesteś męski. 5 minut później już robiłem robotę :)

 7. Sexyboy — 8 stycznia 2016 @ 22:15

  Więc też nie jest dla Ciebie atrakcyjne, jak dziewczyna wręcz się pcha. A co do reszty…chyba zacznę się interesować polityką;)

 8. Sexyboy — 8 stycznia 2016 @ 22:19

  Ciekawe założenie. Może być coś w tym prawdy. Nie wiem jednak, czy regularne opróżnianie jąder ma wpływ na kształtowanie ciała i umysłu jak piszesz. To wiedza medyczna. Nie mniej jednak, podrywanie dziewczyn przy częstej masturbacji bywa nijakie.

 9. Sexyboy — 8 stycznia 2016 @ 22:21

  Też mnie to niepokoi. Zobaczymy dokąd to zaprowadzi. Może uświadamianie wzorców męskich, będzie jakiegoś rodzaju wyciągnięciem ręki.

 10. Sexyboy — 8 stycznia 2016 @ 22:21

  Nie znam. zapoznam się.

 11. Sexyboy — 8 stycznia 2016 @ 22:33

  „możesz podać konkretne zachowania. Tak trudno zrozumieć o co chodzi.” – koleżanka opowiada mi, że poznała faceta przez internet. Wygadany, odważny w słowach. spotkali się w realu i jak to stwierdziła:” nie ogarnął przywitania się z dziewczyna, która jest ładna” – nie wiedział co robić. Mało się odzywał, był zagubiony. Inna opowiada o tym jak po tym, gdy dostała awans w pracy, jej facet popłakał się, że jest gorszy od niej, że jest zerem. Jeszcze inna opowiada także o plączącym facecie, którego łzy były reakcją na kłótnie. Jeszcze inna o facecie skomlącym 3mc pod jej drzwiami. a najbardziej zadziwia mnie jak dziewczyny, które poznaje, po kilku minutach znajomości mówią mi „boże jaki Ty jesteś pewny siebie”, jedynie z uwagi na fakt, że utrzymuje z nimi kontakt wzrokowy. To daje do myślenia, co dzieje się na innych spotkaniach tych dziewczyn…

  „” jeśli potrafisz być pewny siebie, seksualnie pewny i prowadzisz kobiety twardo to będziesz przed nimi uciekał.”=> ta jasne. podchodzę od tygodnia na luzie i h*** jak nigdy. Aczkolwiek teraz reagują z większą radością. U kilku widziałem nawet błysk w oczach. Ale i tak h*** z teg” – wchodzimy w sprawy techniczne. Musiałbym zoabczyć jak to robisz. Może to być kwestia nei takiej energii, lub jakiegoś detalu. Natomiast piszesz, ze nikt nie mówi jak być niegrzecznym. A przerabiałeś „Tajemnice Gracza”?

 12. Sexyboy — 8 stycznia 2016 @ 22:34

  Amen!!! ;)

 13. Mietek — 9 stycznia 2016 @ 16:06

  „wchodzimy w sprawy techniczne. Musiałbym zoabczyć jak to robisz. Może to być kwestia nei takiej energii, lub jakiegoś detalu” – Najpierw piszesz, że wystarczy prezentować odpowiednie męskie wartości, by w przeciwieństwie do przestraszonej konkurencji mieć efekty i wręcz nie móc odpędzić się od kobiet, następnie zaś okazuje się, że to nie wystarczy i są jednak jakieś aspekty techniczne, w których braki sprowadzają nas ponownie do poziomu owej konkurencji. Czyli nie jest jednak tak kolorowo, jak by się mogło wydawać po przeczytaniu tego artykułu i kwestia poczucia się jak „plaster szynki e Etiopii” musi poczekać.
  Pozdro.

 14. hyhy — 10 stycznia 2016 @ 05:18

  Predzej kobiety wygina niz mezczyzni , to kobiety sobie nie radza w zyciu…

 15. maciej — 10 stycznia 2016 @ 19:19

  Czasem pewność siebie płoszy laski bo źle kojarzą takich typów, przeważnie z tym że przeleci i porzuci, dlatego ja bym się przy tym tak nie upierał jak widać obawy i podejrzliwość u kobiety… Są czasem panny co lepiej odpuścić bo szybciej dopniesz swego będąc bardziej uległym. Do tego te cwańsze lub sponiewierane przez innego mogą się chamsko odgrywać bo mają w głowie jakieś bagno, w psychologii to się nazywa „przeniesienie” tego syfu na niewinną ofiarę.

  P.S A swoja drogą to mam do Ciebie pytanie na czasie, czy uważasz że są szansę nauczenia islamistów gwałcących kobiety w Niemczech odpowiedniego podejścia do kobiet? Merkel wierzy że się da!? Ciekawe jestem Twojej opinii. I jeśli uznasz że się da to z pewnością sporo zarobisz i ochronisz wiele kobiet, a jeśli nie to byłoby miło abyś jako osoba upoważniona społecznie powiedział coś o tym głośno :) pozdrawiam.

 16. Sexyboy — 11 stycznia 2016 @ 13:25

  Z pierwszą częścią wypowiedzi się w 100% zgadzam. Co do twojego pytania: Uważam, ze siła odśrodkowa, ich napęd w kierunku takich działań, jest na tyle duży, że edukacja na wiele się nie zda. Za ich czynami stoi nienawiść, głębokie przekonania co do słuszności ich czynów etc. Z tym walczyć przede wszystkim politycznie. Moje myślenie o ludziach tego typu jest podobne do Donalda Trumpa.

Przepraszamy, możliwość dodawania komentarzy jest obecnie wyłączona.

Szkoła Uwodzenia - Rafał Żuber

vip-materialy-promo

Skoro przeglądasz wpis podrywanie dziewczyn w 2016r., nie zapomnij odwiedzić:

Uwodzenie czy podryw to nie jest nic skomplikowanego. Przeczytaj inne wpisy na moim blogu a zgłębisz tą wiedzę.

Więcej w Podstawy, Promowane
chorobnliwa zazdrość
Chorobliwa zazdrość – jak psuje relacje

Chorobliwa zazdrość jest rozprzestrzeniona wśród ludzi do tego stopnia, że jest jak plaga niszcząca relacje damsko-męskie. Na prawdę uważam, że...

Zamknij

Jak uwieść kobietę?

Na początku mojej przygody z kobietami popełniłem tysiące mniejszych i większych błędów ale wiedziałem, że moje wysoko postawione cele są osiągalne. Od początku zdawałem sobie sprawę, że uwodzenia można się nauczyć jak każdej innej sztuki. Szkoła uwodzenia i kursy podrywania kobiet okazały się następstwem obranej przeze mnie drogi.