Sposób na podryw vs opanowanie emocji

30 października, 2015 Porady

sposób na podryw

Czy zastanawiałeś się nad tym, na ile ważny jest sposób na podryw dziewczyny, a na ile ważna jest twoja kontrola nad swoimi emocjami? Oczywiście w kontekście podrywu. Chciałbym podzielić się z Tobą ciekawostkami na temat pracy Twojego umysłu. Jeśli weźmiesz w rydze swoje przyzwyczajenia i zapanujesz nad emocjami oraz umysłowymi nawykami, będziesz miał znacznie lepsze rezultaty u uwodzeniu. Proces nauczania podrywu również będzie dla Ciebie przyjemniejszy. Jak uwodzić, gdy nie masz energii, jesteś zamulony? Dlaczego raz jesteś kreatywny, a innym razem nie możesz wykrztusić z siebie nic sensownego? Jak Twoja praca wpływa na Twój mózg? Jaka energia pozwala Ci

uzyskać dostęp do kreatywności? 

Czy naprawdę myślisz, że ważniejszy jest sposób na podryw, a emocjonalne zagwozdki to bzdura? Wielu ma złe wyobrażenie o tym co jest twoją mocą i potęgą, która pozwala Ci sprawować kontrolę nad swoim życiem, a w tym, nad interakcjami. zapraszam do filmu. 

Sprawdź jeszcze wpisy:

Warto, żebyś przeszperał mojego bloga, bo jest w nim dużo przydatnych informacji.
Pozdrawiam.

Rafał

Komentarze

 1. Vladimir P. — 30 października 2015 @ 16:40

  Rafał, ja mam na to sposób :) i nie tylko na to! Codziennie rano wstaję i biorę zimny(lodowaty) prysznic, polewam się na czubek głowy lodowatą wodą przez 1 minutę. Codziennie. Jako pierwsza czynność dnia. Działa na ciało i umysł :)

 2. Kristofersonix — 30 października 2015 @ 19:25

  Świetny materiał!
  Niby taki prosty, jeśli chodzi o podstawy, a jednak…
  Amerykanie od lat piszą książki o prostych rzeczach, uświadamiając czytelnikowi jego błędy, rozpisjują wszystko krok po kroku i rozkłądając temat na czynniki pierwsze…
  Robią na tym na prawdę spory pieniądz.
  Z tym filmem jest dokładnie tak samo! Niby o tym wiem, ale jak usłyszałem to od Ciebie do wziąłem sobie to 2x mocniej pod rozwagę.

 3. Sexyboy — 31 października 2015 @ 00:27

  Bo trener od tego, żeby powtarzał;)

 4. Jarek — 9 listopada 2015 @ 11:37

  Witam, świetny film. Wiadomo, że jak coś robimy często to staje się naszą drugą naturą ;) Pozwól jednak, że zadam pytanie:
  - jestem pozytywny, inteligentny, nawet przystojny (chociaż wiem, że nie o to głównie chodzi)
  - mam swoje oryginalne pasje, mogę rozmawiać o wszystkim z absolutnie każdym
  - zgłębiam rozwój osobisty od kilku lat, byłem na paru szkoleniach i czytam książki.
  - posiadam sporo znajomych oraz nie mam problemu z podejściem do obcej kobiety

  MIMO TEGO jakoś nie działam na laski, ponieważ nie trzymają się mnie, a już szczególnie te, na których mi bardzo zależy. Nie jestem osobą toksyczną, ani sfrustrowaną wiem że należy dawać wartość i nie oczekiwać niczego w zamian no plus szczerze pragnąć poznać drugą osobę. Jednak po kilku spotkaniach z jakiś tajemniczych powodów kobiety przestają ze mną utrzymywać kontakt!? Czym może to być spowodowane? Rafał, co robię źle? Nie przejmuję się tym zbytnio, ALE ostatnio straciłem 4 atrakcyjne dla mnie dziewczyny i zacząłem się nad tym trochę zastanawiać…

 5. Sexyboy — 10 listopada 2015 @ 14:36

  Przyczyny mogą być różne. Gdybym widział Twoje relacje mógłbym wystawić diagnozę, a tak mogę tylko zakładać na podstawie przypuszczeń. A przypuszczenia mam takie, że nie możesz być za mało seksualny, albo zapominasz(bądź nie wiesz jak) o pobudzaniu w relacji tych sfer partnersko-seksualnych. Dodałbym tajemniczości, flirtu i seksualnego spojrzenia. Musisz działać na ich płeć to będą wracać.

Przepraszamy, możliwość dodawania komentarzy jest obecnie wyłączona.

Szkoła Uwodzenia - Rafał Żuber

vip-materialy-promo

Niejednokrotnie złe emocje mogą zakłócić twój sposób na podryw.

Sprawdź inne wpisy na moim blogu aby zgłębić tajemnice uwodzenia kobiet

Zapisz się na 3 dniowe szkolenie grupowe w Krakowie 29.11 w promocyjnej cenieSprawdzam ofertę
Więcej w Porady
Sposoby na podryw
Sposoby na podryw jakich potrzebujesz – Najlepszy sort wiedzy

Wiele osób zadaje mi pytania o najlepsze sposoby na podryw. O co tak naprawdę chodzi kobietom?  Skala umiejętności w uwodzeniu...

Zamknij

Jak uwieść kobietę?

Na początku mojej przygody z kobietami popełniłem tysiące mniejszych i większych błędów ale wiedziałem, że moje wysoko postawione cele są osiągalne. Od początku zdawałem sobie sprawę, że uwodzenia można się nauczyć jak każdej innej sztuki. Szkoła uwodzenia i kursy podrywania kobiet okazały się następstwem obranej przeze mnie drogi.