Jak uwodzić kobietę w dzień

8 października, 2015 Podejścia i otwarcia

Jak uwodzić kobietę

Jeśli dołączyłeś do grona facetów, którzy odważają się zagadywać do dziewczyn, ale z jakiegoś powodu Twoja „gra dzienna” nie przynosi rezultatów, albo są one bardzo mierne to bardzo często jest to powodem nieumiejętnej oceny sytuacji. Jeśli chcesz wiedzieć jak uwodzić kobietę w dzień to w filmie opowiadam jak poprawić rezultaty w podrywaniu i na czym się skupić, żeby zoptymalizować efekty. Czasem jest tak, że nie uzyskujesz dostatecznych wyników, a wkładasz w grę dużo sił i środków. Sprawdź co może być przyczyną tego, że podryw dziewczyn bywa nieefektywny i dowiedz się jak uwodzić kobietę z efektami. Jeśli uważnie skupisz się na tym filmie, wzrośnie szansa, że bardzo głęboko zrozumiesz, czym tak na prawdę są relacje. W dobie przytłaczającej ilości informacji na temat podrywu, można zapomnieć o gruntownych rzeczach. Zobacz teraz jak uwodzić kobietę, by Cie zapamiętała, chętnie odbierała telefon i była skora się z Tobą spotkać. 

Sprawdź inne moje wpisy:

I to na tyle w tym wpisie. Mam nadzieje, że coś rozjaśniłem.
Pozdrawiam.

Rafał

Komentarze

 1. Krzysiek — 8 października 2015 @ 19:33

  Rafał jak zwykle dobrze wypadłeś – jest tak jak mówisz – nadal jesteś Naturelem i choć pewne gotowce też działają tudzież pewne zachowania oparte o emocje to jednak bycie sobą to podstawa – tak uważam. Pozdrawiam.

 2. A. — 9 października 2015 @ 09:28

  Zajebiście popatrzec jak trener uwodzenia popyla na rowerku!

 3. Anonimowy — 9 października 2015 @ 10:08

  Dobra jako wideo. Nawet chyba lepsza niż poprzednie. Pierwszy raz widzę, aby ktoś nakręcał filmik z jazdy rowerem.

  I zrobiłeś sobie chyba nowy tatuaż.

  Widać po tym filmie pasję, że aż miło się słucha.

 4. Marcin — 9 października 2015 @ 22:28

  Nie rozumiem – z jednej strony twierdzisz i często powtarzałeś że podchodząc do kobiety w dzień można umilić jej czas, wywołać uśmiech na twarzy i ona będzie radosna że ktoś do niej podszedł i komuś się spodobała. Teraz natomiast mówisz że często nie ma czasu się spotykać bo już wielu facetów ją podrywa albo ma swoich znajomych.

 5. Marian — 10 października 2015 @ 09:54

  Cześć Rafał, w większości się z Tobą zgodzę odnośnie stylu życia itp. [sam mam różne nietypowe hobby] niemniej pamiętajmy też o jednej grupie dziewczyn a mianowicie o zawodowych alimenciarach. Nie wiem dlaczego jakaś bliżej nieokreślona poprawność polityczna zabrania nam o tym głośno mówić a szkoda ponieważ ilu mniej facetów weszłoby w ten sposób na minę.
  Przykład z mojego własnego podwórka. Jest sobie dziewczyna z rodziny skrajnie patologicznej. W wieku 27 lat wykształcenie gimnazjalne i dwoje dzieci z wioskowym złodziejem/budowlańcem. Po kilku latach go zostawiła, bierze alimenty jednocześnie będąc „w związku” ze sponsorem pracującym za granicą [ale nie w Reichu]. Ta sama dziewczyna mając już sponsora i dwoje dzieci jednocześnie spotykała się ZE MNĄ, mówiąc mi, że tak naprawdę to go nie kocha, nie potrafi się zdobyć na to żeby mu to powiedzieć. Oczywiste wydaje się więc, że gdybym dalej w to zabrnął leciałaby w kulki także ze mną. Ja w pracy a u niej siedzi sobie jakiś obcy fagas. Także sory ale musieliśmy sobie powiedzieć nara :-)
  I tutaj nie ma reguły stary. Przejdź się w kolejkę pod opiekę społeczną. Prawie każdy z tych zapijaczonych łajzów ma jakąś babę której puknął dziecko. Tylko co w ich życiu albo wyglądzie mogło być takiego super interesującego dla dziewczyny? Epitety na k… co drugie słowo, popisy na kradzionej WSK, dres nike czy bijatyki pod remizą? Tak naprawdę nie ma reguły. Tak to widzę niemniej i tak podziwiam to wszystko co robisz dla facetów napiętnowując ich słabości. Wszystko powiedziane w prosty sposób po żołniersku, bez zbędnego słodzenia i owijania w bawełnę. Szacun.

 6. Lukos — 12 października 2015 @ 17:17

  Ale Ty mi ryjesz czache. Poprzez te filmiki to Ty wnosisz wartość do mojego życia. Kreć ich coraz wiecej. Dzieki ;)

 7. Sexyboy — 13 października 2015 @ 16:27

  Dzięki.

 8. Sexyboy — 13 października 2015 @ 16:38

  Rozumiem, więc tak: Żaden z tych pijaczyn nie płaci alimentów na prawdę super wyglądającej, zadbanej, żyjącej na poziomie, niegłupiej lasce. Nawet jak jest dość ładna to ma często inne, znaczące wady. Nie znam ani jednego przykładu pokazującego odwrotność tego co powiedziałem. Ludzie się dobierają mniej, lub więcej na zasadzie podobieństw społecznych. A sam fakt, że poszła z nim do łóżka też nei świadczy o wszystkim, bo mogło zdarzyć się to za małolata na domówce mocno przykrapianej, a piętno życia się ciągnie. Zależy także o jakich mówimy relacjach i dziewczynach. Żeby relacja z wartościową, ciekawa, rozgarniętą dziewczyną przetrwała musisz sobą coś prezentować, bo nie będzie miała z Tobą o czym rozmawiać. Nic jej nie dasz. A do seksu można zrobić raz wyjątek, zabawić się, a potem nie trzymać z facetem kontaktu ze względu na inne braki.

 9. Sexyboy — 13 października 2015 @ 16:43

  Faktycznie można się zamotać;) Ten film głównie traktował ulotność relacji. Miał tłumaczyć co jest grane jeśli te znajomości okazują się kruche. Podchodzisz, sprawiasz jej przyjemność(to o czym mówisz), zmywasz się do domu i znajomość rozchodzi się po kościach, jeśli nie oblałeś relacji cementem o jakim mówię w filmie.

 10. Sexyboy — 13 października 2015 @ 16:44

  Dzieki, tatoo dokończyłem tylko. A wideo to jedna z moich pasji;)

 11. Sexyboy — 13 października 2015 @ 16:44

  ;)

 12. Sexyboy — 13 października 2015 @ 16:44

  Dzięki.

 13. marcin — 18 października 2015 @ 12:14

  Dzięki za te filmiki i wszystko co jest dodane nadto:) pomogłes mi swoją wiedzą nie raz, bez tego bym oszalał.Ale ze skrajnosci w skrajność te całe uwodzenie to zbiór filozofi.

 14. Sexyboy — 19 października 2015 @ 16:21

  Podryw jest jednocześnie bardzo prosty, ale i trudny. To jego paradoks:)

 15. Marco — 8 stycznia 2016 @ 21:10

  Co jakiś czas mam mega przypływ energii i wtedy poznaje jakąś sympatię na 3-6 miesięcy potem rutyna w związku i nie rozwijam się w podrywie no bo już jest niby fajna relacja .Kończę to i potem znowu to samo .Jak to zmienić Rafał ??

 16. Sexyboy — 8 stycznia 2016 @ 22:12

  Wnioskuje, jakby wchodzenie w związek przychodziło Ci zbyt łatwo. ja od 10 lat, znalazłem 2, które rozważałem do związku. Nie z każdą będzie Ci dobrze. Trzeba sie przede wszystkim świetnie dopasować, a później świadomie walczyć z rutyną, przypominając sobie, dlaczego to własnie ją wybrałeś.

Przepraszamy, możliwość dodawania komentarzy jest obecnie wyłączona.

Szkoła Uwodzenia - Rafał Żuber

vip-materialy-promo

Zastanawiasz się jak uwodzić kobietę w dzień i zapobiec brakom efektów?

Mam nadzieję, że po przeczytaniu tego jak i innych wpisów dowiesz się tego i zdobędziesz wiedzę która pozwoli Ci na realizację twoich celów z kobietami.

Więcej w Podejścia i otwarcia
Jak zdobyć dziewczynę
Jak zdobyć dziewczynę „na ulicy”, zamiast ją przestraszyć

Mówi się, że im więcej dziewczyn zagadamy, tym większe zdobędziemy doświadczenie. Co za tym idzie, gdy opuszczasz norę w celu...

Zamknij

Jak uwieść kobietę?

Na początku mojej przygody z kobietami popełniłem tysiące mniejszych i większych błędów ale wiedziałem, że moje wysoko postawione cele są osiągalne. Od początku zdawałem sobie sprawę, że uwodzenia można się nauczyć jak każdej innej sztuki. Szkoła uwodzenia i kursy podrywania kobiet okazały się następstwem obranej przeze mnie drogi.