Sposoby na podryw jakich potrzebujesz – Najlepszy sort wiedzy

18 września, 2015 Porady

Sposoby na podryw

Wiele osób zadaje mi pytania o najlepsze sposoby na podryw. O co tak naprawdę chodzi kobietom?  Skala umiejętności w uwodzeniu jest ogromna. Niektórzy wciąż  szpanują nowymi super laskami, a każda z nich jest dla Ciebie jak księżniczka z którą mógłbyś być w związku. To zadziwiające jak bardzo różne sposoby na podryw i ogólną filozofię życia mają faceci. Właśnie dlatego w ich efektach jest taki rozdźwięk. 

Kiedy już znalazłeś moją stronę internetową możesz nie być pewien, która wiedza jest Ci najbardziej potrzebna. Posiadam w sklepie różne pakiety. Który z nich jest najlepszy? Widzowie, czytelnicy, twierdza, że Tajemnice Gracza. 

Czy to jest dla Ciebie? Uważam, że każda treść, która po zapoznaniu się z nią czyni Cię bogatszym, warta jest poznania. Sposoby na podryw zawarte w Tajemnicach Gracza są ponadczasowe i są kwintesencją podrywu. Gdybym miał polecić od siebie tylko jeden, jedyny produkt, byłyby to właśnie Tajemnice Gracza. Po prostu najwięcej wiedzy w jednym miejscu. 

Są to także wyjątkowe materiały z uwagi na fakt, że tworzone były bez zastanowienia. Podawałem tam masę przykładów i historii ze swojego życia. Obecnie nie powiedziałbym, aż tyle o sobie, wiedząc, że wiedza ta dotrze do wielu osób. Moje przemyślenia i opis zmiany postrzegania rzeczywistości, które przyczyniły się do sukcesów sprawiają, że przeprawa przez ten produkt jest przygodą. Ludzie chwalą formę tych materiałów. 

Najważniejsze jest chyba jednak to, że wszelkie sposoby na podryw uwzględnione w TG są PRZETESTOWANE i bezwzględnie działające. Wiedza pewna jak to, że umrzesz. zachęcam do obejrzenia filmu:

TAJEMNICE GRACZA 

Kupon rabatowy – poznajetajemnice

 Chcesz więcej informacji? Sprawdź:

I to na tyle w tym wpisie. Mam nadzieje, że coś rozjaśniłem.
Pozdrawiam.

Rafał

Komentarze

 1. brunet_do_wziecia — 19 września 2015 @ 23:38

  Witam mówiłeś z tajenice gracza sa za 200zł + bilet na szkolenie do Warszawy podaj mi taka strone gdzie za 200złto mogę kupić i czy mogę zarezerwować to z miesięcznym opóźnieniem na pewno wykupie bo mi zależy czekam na numer konta i odpowiedz Jacek

 2. Sexyboy — 22 września 2015 @ 22:59

  Hej!

  Tajemnice Gracza są o 200zł tańsze, czyli za 297zł. Coś pomieszałeś trochę informacje:) Wszelkie sprawy na rafal@uwodzenieipodryw.pl proszę. Pozdrawiam;)

 3. sexywysoanum — 14 stycznia 2016 @ 19:30

  Witam! Jesteś konkretny i twoje porady dużo mi dały. Mam pytanie:w którym miesiącu w 2016 roku Tajemnice Gracza będą dostępne i ile teraz kosztują? Pozdrawiam

 4. Sexyboy — 15 stycznia 2016 @ 12:00

  Hej!

  Cały czas są dostępne. Techniczne sprawy pisz prosze na rafal@uwodzenieipodryw.pl

 5. sexywysoanum — 25 stycznia 2016 @ 18:11

  Ok, za kilka dni ustalimy szczegóły, bo teraz zajęty jestem. Dzięki

 6. Cora — 12 lutego 2016 @ 10:54

  od pewnego czasu coraz baerizdj utwierdzam się w przekonaniu, że sukces życiowy to przede wszystkim pozbycie się złudzeń, jeśli facetowi się to uda to jest chyba na najlepszej drodze by leczyć ze złudzeń kobiety, w sensie uświadamiać im czego tak naprawdę chcą, jak wszyscy doskonale wiemy z tym właśnie mają największy problem :] jeśli kolejnym krokiem będzie wypracowanie sobie skutecznej techniki realizacji damskich oczekiwań to potem nie pozostaje już nic innego jak odpalić winampa i puścić Davida Guettę The World Is Mine :]

 7. Sexyboy — 22 lutego 2016 @ 17:06

  Cos w tym stylu;)

Przepraszamy, możliwość dodawania komentarzy jest obecnie wyłączona.

Szkoła Uwodzenia - Rafał Żuber

vip-materialy-promo

Jedne sposoby na podryw są bardziej skuteczne inne mniej.

Zapoznając się z innymi wpisami na moim blogu zwiększysz swoje szanse na sukces z wymarzonymi kobietami.
Zapraszam do lektury.

Zapisz się na 3 dniowe szkolenie grupowe w Krakowie 29.11 w promocyjnej cenieSprawdzam ofertę
Więcej w Porady
jak odzyskać byłą
Jak odzyskać byłą, jak być szczęśliwym

To pytanie od moich czytelników słyszę regularnie. Najczęściej sytuacja rozpadu związku bierze początek w zaniedbaniu, albo przeinwestowaniu. Zaniedbanie objawia się...

Zamknij

Jak uwieść kobietę?

Na początku mojej przygody z kobietami popełniłem tysiące mniejszych i większych błędów ale wiedziałem, że moje wysoko postawione cele są osiągalne. Od początku zdawałem sobie sprawę, że uwodzenia można się nauczyć jak każdej innej sztuki. Szkoła uwodzenia i kursy podrywania kobiet okazały się następstwem obranej przeze mnie drogi.