Jak odzyskać byłą, jak być szczęśliwym

3 września, 2015 Porady

jak odzyskać byłą

To pytanie od moich czytelników słyszę regularnie. Najczęściej sytuacja rozpadu związku bierze początek w zaniedbaniu, albo przeinwestowaniu. Zaniedbanie objawia się brakiem tętna w związku, natomiast przeinwestowanie objawia się nadmierną zazdrością, lub chronicznym wnoszeniem do związku więcej, niż kobieta nie otrzymując należytego szacunku za swoje starania. Najczęściej facet zostaje porzucony i jest to dla niego znakiem, że musi starać się jeszcze bardziej. Nie myśli o niczym innym jak odzyskać byłą, a może nie jest to najlepsza z dróg na odzyskanie byłej?

Temat wałkowany jest na konsultacjach skype chronicznie, więc postanowiłem nagrać o tym parę słów. Jak poderwać dziewczynę to jedno, a jak odzyskać byłą to drugie. Sprawdź co mówi o tym moja szkoła uwodzenia.  

Link do ebooka

Artykuł jest powiązany z:

Jeśli potrzebujesz informacji na inny temat, napisz w komentarzu  rozważę temat przy następnych wpisach.

Rafał 

Komentarze

 1. Focus — 4 września 2015 @ 12:40

  Swietnie nagrane video, swietna tresc. gratsy !

 2. Sexyboy — 4 września 2015 @ 13:44

  Dzięki

 3. Marek — 9 września 2015 @ 17:47

  Rafał, świetny światopogląd. Zainspirowałeś mnie.
  To pierwszy materiał, który obejrzałem, ale na pewno nie ostatni.

  Pozdrawiam i gratuluję takiego rozwoju osobistego!

 4. Sexyboy — 12 września 2015 @ 22:46

  Dzięki. Pozdrawiam

 5. Julie — 12 lutego 2016 @ 12:10

  Marcin pisze:Siedzę w tej tematyce już dość długo a mimo to nie widizałem podobnego projektu. Widziałem projekty w ktf3rych wypowiadają się kobiety na temat tego jak relacje damsko-męskie wyglądają z ich perspektywy i jak one patrzą na mężczyzn ale nie tłumaczyły jak należy je uwodzić.Słyszałem kiedyś pewne hasło ktf3re stosuje i zawsze się sprawdza: Kobieta myśli że wie czego chce a pokazuje mężczyźnie co innego ale tak naprawdę sama nie ma pojęcia co da jej radość. Jeżeli chcesz naprawdę zadowolić kobietę musisz sam wiedzieć jak prowadzić ją według własnego planu.Kolejną sprawą są randki, tak jak napisał to już ktoś przede mną randki opisane przez tą dziewczynę nie są efektowne. Z psychologicznego punktu widzenia prowadzą do tradycyjnego nudnego chodzenia z dziewczyną, bez większych uczuć i swobody (ktf3rej ona sama chce). Kiedy człowiek jest trochę odważniejszy i bardziej bezpośredni od razu ląduje na pozycji dominującego i przewodnika dziewczyny co jest znacznie lepsze od kumpla tak dla niego jak i dla niej.Co do swobody to jest jedyne co w jej wypowiedzi widzę że jest w 100% wywodzące się z jej przekonań, podświadomości, świadomości, uczuć i wszelkich innych składnikf3w jej osoby (nie posądzam jej o kłamstwo ale zajmuję się obserwacją dziewczyn od kilku lat i widzę że podświadomie dostosowuje się do standardf3w dzisiejszego świata a nie do własnej intuicji). Dziewczyny potrzebują czuć się swobodnie i bezpiecznie, ale mogą się tak czuć do końca tylko kiedy mają naprawdę stabilny grunt pod nogami czyli twardego faceta ktf3ry nie bawi się w standardy tylko wyznacza własne taki facet poradzi sobie nawet w najgorszej sytuacji i on to wyczuje, ona właśnie takiego chce. Nie takiego ktf3ry sprosta jej wymaganiom tylko takiego ktf3ry wymagania narzuci jej.Uważam że odwalasz kawał dobrej roboty, z pewnością pomoże to wielu początkującym a ci bardziej zaawansowanie znajdą w tej wiedzy niezauważone dotąd aspekty kobiecej psychiki. Jednak wydaje mi się że bardzo ciekawe było by gdybyś sprf3bował zebrać jakieś bardziej zaawansowane metody czy innowacyjne podejścia do tego tematu. Było by to bardzo pomocne dla tych ktf3ry coś już wiedzą o uwodzeniu i poszerzają swoją wiedzę.Wielu uwodzicieli w tym nawet mistrzf3w popełnia ten błąd że skupia się tylko na jednym czy dwf3ch systemach uwodzenia zamiast postarać się o wiedzę o wszystkich ktf3re tylko się pojawią. Tylko na solidnym fundamencie można zbudować piękny pałac a i f3w pałac musi mieć być zbudowany z wielu rf3żnych materiałf3w.

 6. Sexyboy — 22 lutego 2016 @ 16:59

  Hej! No coż. Z jednej strony tak, z drugiej są style. Styl wyraża się po przez predyspozycje i jakiś subiektywizm. Nawet w nauczaniu. dlatego ludzie maja prawo wyoboru swojego nauczyciela nr1. Jeden nie podpasi, drugi średnio, a 3ci będzie w dychę dla kogoś(jego metody). dla innego już niekoniecznie.

Przepraszamy, możliwość dodawania komentarzy jest obecnie wyłączona.

Szkoła Uwodzenia - Rafał Żuber

vip-materialy-promo

Odzyskać byłą… Dla niejednego faceta staje się to obsesją.

Weź pod uwagę, że może nie tędy droga. Sprawdź moje inne wpisy i skonfrontuj swoje wartości i oczekiwania z realiami które oferuje wiedza i praktyka na temat uwodzenia.

Więcej w Porady
jak uwodzić
Jak uwodzić, by dziewczyny Cię same podrywały – zdradzam mój sekret

Jeśli potraktujesz poważnie to, co jest zawarte w poniższym filmie, Twoje relacje z kobietami zyskają nową jakość. Każdy pyta "jak...

Zamknij

Jak uwieść kobietę?

Na początku mojej przygody z kobietami popełniłem tysiące mniejszych i większych błędów ale wiedziałem, że moje wysoko postawione cele są osiągalne. Od początku zdawałem sobie sprawę, że uwodzenia można się nauczyć jak każdej innej sztuki. Szkoła uwodzenia i kursy podrywania kobiet okazały się następstwem obranej przeze mnie drogi.