Samorozwój i motywacja – jak osiągać cele

30 lipca, 2015 Podstawy

jak osiągać cele

Zobacz co jest powodem odnoszenia sukcesów na polu damsko-męskim i jakimkolwiek. Jak osiągać cele? Moim zdaniem to jest pewnego rodzaju charakter mężczyzny, któremu się takie rzeczy jak sukces przydarzają. Także uważam, że twoim obowiązkiem jest wcielić cechy charakteru o jakich wspominam na filmie.  Charakter można wyrobić. Niektórzy rodzą się z tym, że wiedza jak osiągać cele, inni mają pod górkę i muszą wyrobić pewne cechy charakteru. mimo wszystko da się, aczkolwiek wymaga to wysiłku. Jeśli zastosujesz to co mówię na filmie osiągniesz wszystko czego pragniesz. 

link do ebooka -TUTAJ

Temat powiązany znajduje się tu:

Pamiętaj, że jedynie stosowanie wiedzy zmienia twoją rzeczywistość.
Najlepszego!

Rafał

Komentarze

 1. DONOVAN — 30 lipca 2015 @ 10:57

  Świetne przesłamie:)

 2. RR — 30 lipca 2015 @ 15:42

  Swietny materiał. Mam do ciebie pytanie, a sprzedajesz jakoś te materiały odnośnie mlm albo coś polecasz?

 3. Michał — 30 lipca 2015 @ 22:53

  Dziękuje Ci za to nagranie.

 4. Lukos — 30 lipca 2015 @ 23:01

  Jesteś kozak :D. Dziękuje Ci za ten filmik bardziej niż za całą reszte. Zawsze byłem zdobywcą, a po Twoim filmiku uświadomiłem sobie, że od pewnego czasu spoczołem na laurach. Dopiero słuchają Ciebie przypomniałem sobie mój wcześniejszy tok myślenia. Nie zmarnuje tego. Objecuje Rafał!

 5. student — 31 lipca 2015 @ 16:03

  To nie tylko jest sama prawda. Odkryłeś – wierzę, że po kontakcie z kursantami – coś bardzo, bardzo ważnego, szokującego może w pierwszej chwili: ludzie różnią się stopniem wiary w to, czy przekroczą swoje deficyty. Niektórzy są aktywni i oczekują rozwiązań rzeczywistych, następni płacą za pseudo-rozwiązania, byleby tylko uciec od wysiłku (brać pieniądze od takiego?), będą na pewno też tacy, którzy pogodzili się z tym, że w życiu niczego nie osiągną i już tylko marzą o tym, by innym też nie udało się nic. Film bardzo poważny, a zarazem o czymś, z czym trzeba się zmierzyć podejmując się roli przewodnika.

 6. Sexyboy — 31 lipca 2015 @ 16:24

  Hej. Nie komercjalizowalem nigdy wiedzy mlm z pracy z klientem. Stricte mlmowych rzeczy ktore sa ogolne? Jest tego duzo,ale zadna pozycja nie utkwila w mojej pamieci.

 7. Michał W. — 19 sierpnia 2015 @ 20:52

  Dziękuję Ci za to nagranie Rafał.

 8. Krycho — 20 sierpnia 2015 @ 22:23

  Ostre słowa!!

 9. nowy — 12 września 2015 @ 01:51

  bardzo dobre słowa, dużo prawdy jeśli sami czegos nie zrobimy nikt za nas tego niezrobi
  oby tak dalej rafał

 10. Sexyboy — 12 września 2015 @ 22:46

  Na zdrówko;)

 11. Szymek — 23 października 2015 @ 02:18

  Rafał, mam dla Ciebie radę (w zamian za Twoje rady): będziesz jeszcze bardziej męski i mniej skory do przeklinania z powodu zamoczenia butów jeśli zaczniesz MEDYTOWAĆ. Co sądzisz o medytacji? Masz na ten temat jakieś przemyślenia? Wątpię, żebyś ją praktykował sądząc po tym jak szybko się denerwujesz. ;P
  Pozdrawiam i czekam na odpowiedź! Dzięki za wszystko and keep it going :)

 12. Sexyboy — 30 października 2015 @ 13:46

  Hej!

  Mam książki o medytowaniu. Dwa razy próbowałem. Jestem cholerykiem i od zawsze byłem dość nerwowy;) A zauważyłęs u siebie większy spokój? Steve Jobs medytował regularnie. wszedł w to głeboko. Ale nie wiem czy wpłynęło to na jego nerwowość. Słynął z impulsywności.

Przepraszamy, możliwość dodawania komentarzy jest obecnie wyłączona.

Szkoła Uwodzenia - Rafał Żuber

vip-materialy-promo

Osiągnąć obrany cel… Na początek wyznacz do niego drogę.

Zapraszam Cię serdecznie do zapoznania się z innymi wpisami na moim blogu. Po wdrożeniu się w materiały tu zawarte zawsze będziesz bliżej do ich realizacji.

Więcej w Podstawy
5955880584_3dc7ddc679_b
Kiedy intelekt jest przeszkodą w uwodzeniu

Dlaczego powszechnie przyjęło się mówić, że typ "faceta informatyka" nie jest atrakcyjny dla kobiet? Po drugiej stronie kija są sportowcy,...

Zamknij

Jak uwieść kobietę?

Na początku mojej przygody z kobietami popełniłem tysiące mniejszych i większych błędów ale wiedziałem, że moje wysoko postawione cele są osiągalne. Od początku zdawałem sobie sprawę, że uwodzenia można się nauczyć jak każdej innej sztuki. Szkoła uwodzenia i kursy podrywania kobiet okazały się następstwem obranej przeze mnie drogi.