Jak uwodzić, by dziewczyny Cię same podrywały – zdradzam mój sekret

19 maja, 2015 Porady

jak uwodzić

jak uwodzićJeśli potraktujesz poważnie to, co jest zawarte w poniższym filmie, Twoje relacje z kobietami zyskają nową jakość. Każdy pyta „jak uwodzić” i wciąż słyszy te same odpowiedzi. Nigdy jednak nie widziałem, żeby ktoś zdradził prawdziwa tajemnicę relacji w któryej to dziewczyna zabiega o faceta. Czy to nie tak powinno wyglądać? Jest różnica pomiędzy tym jak musisz wydrapywać zainteresowanie od kobiety,a tym kiedy to ona usiłuje dobić się do Ciebie. I mam tu na myśli różne płaszczyzny znajomości. Jak sprawić, żeby zagadała? Jak sprawić, aby mówiła więcej? Jak uwodzić w taki sposób, żeby nie musieć uwodzić:)

Jeśli opanujesz tę sztukę dopiero wtedy poczujesz prawdziwy smak relacji. Być może nie spotkasz się nigdy z tą wiedzą, bo między bogiem a prawdą, nieliczni ja mają, nieliczni stosują. A zawsze będę się upierał, że to o czym mówię w tym filmie odróżnia słabego „uwodziciela”, od takiego, który może się nim nazwać z czystym sumieniem. Zastanawiałem się długo, czy dawać za darmo ta wiedzę, gdyż wcześniej zdradzałem ją tylko na szkoleniach z uwodzenia. Uważałem, że jest zbyt cenna, a także twierdziłem, że może wykraczać poziomem zaawansowania poza umiejętności potencjalnego czytelnika, który głównie boryka się z podstawami.

Mimo wszystko jak widzisz doszło do tego, że zdecydowałem się nagrać film w którym opowiadam o tym jak reagować w poszczególnych sytuacjach towarzyskich, aby „gra” toczyła się o Ciebie.    Zobacz jaką potężna wiedzę przygotowałem dla Ciebie. Jak uwodzić? Właśnie tak:

Najczęściej odwiedzanym artykułem związanym z tematem jak uwodzić, jest:

Pamiętaj, by wykorzystać nabytą wiedzę w praktyce.
Samo czytanie nie zmieni Twojego położenia.

Rafał

Komentarze

 1. Łukasz — 19 maja 2015 @ 15:40

  kurcze Rafał, Fajnie że jesteś :)

 2. jan — 19 maja 2015 @ 16:10

  Dzięki wielkie.
  Zajebisty materiał .
  Konkretne podsumowanie i przypomnienie w jednym.
  Czasem po przerwie w działaniu lub podczas braku efektów
  można szukać dziury w całym
  a pies tym czasem gdzie indziej będzie pogrzebany.
  Dzięki jeszcze raz.

 3. Paweł — 20 maja 2015 @ 15:36

  Czy móglbyś opisac jak tańczysz z kobietą w klubach?

  Pokazujesz filmiki z Day Game a nigdy z Klubów – Dlaczego ?

 4. Zbyszek — 21 maja 2015 @ 12:40

  Super !!!

 5. yo — 21 maja 2015 @ 19:20

  zobaczymy

 6. Sexyboy — 18 listopada 2015 @ 14:32

  Paweł – w klubie tańcze z dziewczyną tylko jesli widzę, że to może mi ją uwieść. Natomiast zwyczajnie często nei podoba mi się muzyka w dzisiejszych klubach i działam więcej poza parkietem. Nagrac w klubie materiał tez jest trudniej. ale może w przyszłości…Jak uwodzić w tańcu? Zmysły! Wzrok, dotyk subtelny – kontakt- mniej technicznie,więcej bazując na zmysłach. W wielkim skrócie.

Przepraszamy, możliwość dodawania komentarzy jest obecnie wyłączona.

Szkoła Uwodzenia - Rafał Żuber

vip-materialy-promo

Nadal zastanawiasz się jak uwodzić dziewczyny?

Przeczytaj inne wpisy na moim blogu, szczególnie te w dziale porady.
Pamiętaj, że nie od razu Kraków zbudowano!

Więcej w Porady
sztuka podrywu
Prawdziwa sztuka podrywu to nie umawianie się

Jedni  biegają po ulicach i zaczepiają kobiety w celu wyciągnięcia od nich numeru telefonu. Inni jakby w sposób magiczny popełniają...

Zamknij

Jak uwieść kobietę?

Na początku mojej przygody z kobietami popełniłem tysiące mniejszych i większych błędów ale wiedziałem, że moje wysoko postawione cele są osiągalne. Od początku zdawałem sobie sprawę, że uwodzenia można się nauczyć jak każdej innej sztuki. Szkoła uwodzenia i kursy podrywania kobiet okazały się następstwem obranej przeze mnie drogi.