Jak doprowadzić do masażu, który da Ci sex

12 października, 2014 Randki

foto masaz

Tytuł brzmi dość odważnie, ale taki ma być jeśli ma oddawać rzeczywistość.  Umiejętność wykonania masażu w taki sposób, żeby partnerka, aż prosiła o więcej to nie jest częsta umiejętność. Mało to…gorzej sprawa się ma jeśli faceci mają do tego masażu doprowadzić. 

Masz koleżankę, rozmawiasz z nią u Ciebie i nagle powiesz : „Chodź, zrobię Ci masaż” ? Owszem, to może się udać, ale przeważnie dziewczyna będzie oponowała, bo to nie ma kontekstu.  A co by było jakbyś z każdą dziewczyną, niezależnie czy świeżo poznaną, czy starą przyjaciółką potrafił doprowadzać do specjalnego masażu z którego ciężko skończyć inaczej, niż seksem?

Wystarczy mieć na to patent. Coś uniwersalnego co możesz wyciągnąć z rękawa w każdej chwili. Od lat masuję kobiety i one się rozpływają, proszą o więcej. Jedno to to jak to robię(masaż), a drugie  to, że potrafię umiejętnie doprowadzić do masażu z każdej płaszczyzny znajomości. Zobacz jak to robię:

Skoro przeglądasz wpis jak doprowadzić do masażu nie zapomnij odwiedzić:

Owocnych treningów z wyjątkowymi kobietami. Przekonaj się jakie potrafią być kojące. 

Rafał 

Komentarze

Przepraszamy, możliwość dodawania komentarzy jest obecnie wyłączona.

Więcej w Randki
111
Jak sprawić, by nie umiała odmówić?

Przejdź do pełnej wersji(kliknij)   Skoro przeglądasz wpis jak sprawić, by nie umiała odmówić nie zapomnij odwiedzić: podryw sztuka uwodzenia Do...

Zamknij

Jak uwieść kobietę?

Na początku mojej przygody z kobietami popełniłem tysiące mniejszych i większych błędów ale wiedziałem, że moje wysoko postawione cele są osiągalne. Od początku zdawałem sobie sprawę, że uwodzenia można się nauczyć jak każdej innej sztuki. Szkoła uwodzenia i kursy podrywania kobiet okazały się następstwem obranej przeze mnie drogi.