Czego oczekuje kobieta, która znajdzie się u Ciebie w mieszkaniu?

22 września, 2014 Podstawy, Promowane

Czego oczekuje kobieta

Udało Ci się doprowadzić do sytuacji w której znalazłeś się z dziewczyną „u Ciebie” i co teraz? Jeśli będziesz miał parcie na seks to nie będziesz gentlemanem…No, ale chwileczka. Gdy przegadasz z nią cały wieczór/noc ona wróci do koleżanek i opowie im jakim jesteś laikiem w sprawach damsko-męskich.

Czego oczekuje kobieta? Jak zachować się profesjonalnie, aby spełnić jej oczekiwania?

Nigdy nie możesz być pewien co do tego czego oczekuje kobieta, bo nie ma sposobu, abyś poznał jej myśli. Dobrze byłoby, aby ona sama je znała:)

Z moich doświadczeń i wiedzy wynika, że kobiety w przeciwieństwie do mężczyzn w większej mierze pozostawiają dzieło przypadkowi.

Dziewczyna podejmuje decyzje wraz z rozwijającą się sytuacją. Podejrzewa, że efektem spotkania może być seks, ale rzadziej  przyjdzie do Ciebie umówiona na seks.

Ona liczy na Twoje umiejętne prowadzenie. Chce czuć się dobrze i świetnie się bawić. Nie chciałaby żałować spędzonego u Ciebie czasu. Statystycznie zauważyłem, że bardziej szczęśliwe były kobiety z którymi na prywatnych wizytach dochodziło do seksu.

Biorę pod uwagę głównie sytuacje w których zapoznałeś dziewczynę w celu zbliżenia się do niej, odbyliście randkę i efektem spotkania wylądowaliście u Ciebie w mieszkaniu.

W moim przypadku bardzo rzadko nie wykorzystywałem okazji do zbliżenia się z dziewczyną, ale obserwując innych facetów i wysłuchując gorzkich żalów dziewczyn mogę sądzić, że część facetów nie czyni odważnych ruchów w sytuacji sam na sam z kobietą.

Jeśli też tak masz to znaczy, że możesz być uwikłany w swoich myślach. Twoje poglądy na temat kobiet wymagają korekty.

Jedno z zagrożeń zabijających eskalację seksualności to uwikłanie się w rozwlekłe dyskusje do niczego nie prowadzące. Czasami chęć pokazania siebie mądrym, oczytanym, świadomym, wpływowym etc. W takiej sytuacji w pierwszych minutach rozmowy z nią czujesz podniecenie, oboje jesteście zaciekawieni i w waszych oczach jest błysk, ale po kilku godzinach gadania jedyne co czujecie to zmęczenie i nikłe szanse na seks.

To Twoja wina. nie oczekuj od kobiety, że ona pierwsza zacznie przełamywać lody. Ty pierwszy poruszaj tematy randek, seksu, swoich preferencji odnośnie spotkań z kobietami i działaj! Takie tematy sprzyjają rozwojowi sytuacji jeśli okrasisz je przejściem do czynu.

Powinieneś działać słowem i czynem. Słowo przygotowuje, czyn realizuje.

Kobiety czują się niekomfortowo przy facecie, który rozmawia z nią, niby wszystko super a po jego minie widać, że chciałby czegoś innego. On po prostu nie wie jak do tego doprowadzić.

Aby nie zabrnąć w taką niemoc najlepiej jak od samego początku znajomości, a później spotkania bądź tym seksualnym sobą, a nie tym formalnym;) Kobiety lepiej się czują, gdy pobudzasz je do śmiechu, wzruszenia, gdy je przytulisz, pogłaszczesz, niż miałbyś im nawijać mądrości życiowe. Pamiętaj o tym!

Za mniej więcej dwa tygodnie pojawią się na rynku moje najnowsze materiały, które pierwszy raz tak szczegółowo omawiają całą  ”grę domową” Będzie to seria filmów przedstawiających poszczególne sceny, abyś dokładnie zobaczył co robię i jak to robię, że przełamuję kobiety do namiętności. Zdjęcie wpisu jest zdjęciem z planu filmowego tych materiałów. Więcej szczegółów wkrótce.

Podobny artykuł do Czego oczekuje kobieta, która znajdzie się u Ciebie w mieszkaniu znajdziesz tutaj:

Do zobaczenia w następnym wpisie. Odwiedzaj stronę w oczekiwaniu na nowości.

Rafał 

 

Komentarze

 1. Marek — 28 września 2014 @ 12:50

  Jeżeli po randce idziemy do niej albo do mnie to ja się już nie zastanawiam co robić.

  To są proste dwa kroki:

  1. Pocałunek, pieszczoty itd.
  2. Biorę jej rękę i kładę ją sobie na… nie, nie na nosie:-)

  Jeżeli randka kończy się w mieszkaniu, ona na pewno chce seksu. Jeżeli nie będzie seksu, pewnie już nigdy się z nami nie spotka.

  Kobiety czują się niekomfortowo przy facecie, który rozmawia z nią, niby wszystko super a po jego minie widać, że chciałby czegoś innego. On po prostu nie wie jak do tego doprowadzić. – to jest piękne zdanie. No trzeba się zdecydować czy chcemy ją wyruchać czy nie. Jeżeli idziemy do mieszkania po randce, podjęliśmy już oboje decyzje, że ma być seks. Nie ma tutaj co kombinować za dużo.

 2. Marek — 28 września 2014 @ 12:59

  Ale nie zgadzam się trochę z początkiem artykułu. Jeżeli kobieta nas zaprasza do siebie to ZAWSZE oczekuje żeby ją wyruchać. Oczywiście, zakładam że jest to spotkanie „po randce”, a nie że jest to koleżanka z pracy, która zaprasza nas po odbiór dokumentów służbowych.

  Tyle że ona przeważnie nie będzie czekać nas Nas w pończochach i bieliźnie i od progu powie:”Dobrze że jesteś, weź mnie”. Takie sceny to chyba tylko na filmach albo po dłuższej znajomości.

  Ona chce seksu, ale oczekuje że my do niego doprowadzimy. Moim zdaniem najlepsza jest metoda, o której często mówi Feniks. Jej ręka na chuja i wszystko jasne. Swoją drogą to nawet ciekawe jak bardzo kobiety kręci i podnieca dotyk męskiego członka. Jak na razie, najlepsza metoda jaką znam żeby ją rozgrzać, ale może w tych nagraniach pokażesz lepsze.

 3. uwodzenie — 28 września 2014 @ 13:30

  1) „Jej ręka na chuja i wszystko jasne” – to moja metoda o której od lat na forach pisałem:) Od dawien dawna , pierwszych czasów PUA w PL wciąż o tym mówiłem. Wystarczy poczytać stare Fry. Jednak na to jest odpowiedni moment.

  2) O którym początku artykułu mówisz z zapraszaniem przez kobietę do niej?

  3) Najlepsza metoda na rozgrzanie dziewczyny i niezależnie jakiej dziewczyny w jakichkolwiek okolicznościach to masaż. Ale nie taki zwykły, tylko masaż dopracowany tak, aby w różnych wariantach znajomości się z nim wstrzelić i wyjść na swoje.

 4. Marek — 28 września 2014 @ 13:57

  Nigdy nie możesz być pewien co do tego czego oczekuje kobieta, bo nie ma sposobu, abyś poznał jej myśli. Dobrze byłoby, aby ona sama je znała:)

  Z moich doświadczeń i wiedzy wynika, że kobiety w przeciwieństwie do mężczyzn w większej mierze pozostawiają dzieło przypadkowi.

  Chodzi mi o ten fragment. Moim zdaniem, jeżeli po randce na której się z nią całowaliśmy, idziemy do mieszkania (niezależnie czy jej czy naszego) ona na 100% oczekuje seksu. Jeżeli ona nie oczekuje seksu w takiej sytuacji, to jest głupia, upośledzona umysłowo albo kompletnie nie rozumie jak się ludzie zachowują. Czyli znajomość z nią jest stratą czasu.

  Co do masażu, hmm, pewnie jest jak mówisz, ale u mnie to się nie sprawdzało, jakoś ta metoda mi nie działa.

 5. Marek — 28 września 2014 @ 16:44

  Można też odwrócić pytanie: Co może zrobić kobieta więcej, jeżeli chce uprawiać seks, oprócz zaproszenia do siebie, ewentualnie przyjęcia zaproszenia? Ona nie ma pola manewru, raczej jej nie wypada powiedzieć „wyruchaj mnie” a już tym bardziej złapać za chuja i sobie wsadzić.:)

  Większość kobiet tak się nie zachowuje. Z drugiej strony, jeżeli ona przyjmuje zaproszenie do mieszkania, na dziką plażę, gdzie nikogo nie ma, czy nawet na tylne siedzenie samochodu, jej zgoda oznacza przeważnie „Tak, zgadzam się uprawiać z Tobą seks”.

  Tak wynika z moich doświadczeń. Czekam na dalsze odcinki.

Przepraszamy, możliwość dodawania komentarzy jest obecnie wyłączona.

Więcej w Podstawy, Promowane
3115537483_e1b81b41ed_z
Twoja randka to dla niej koleżeńska kawa. Dlaczego?

Poznaj przyczynę rozmijających się oczekiwań mężczyzny i kobiety. Czasem myślisz, że jesteś na najlepszej drodze do uwiedzenia dziewczyny podczas, gdy...

Zamknij

Jak uwieść kobietę?

Na początku mojej przygody z kobietami popełniłem tysiące mniejszych i większych błędów ale wiedziałem, że moje wysoko postawione cele są osiągalne. Od początku zdawałem sobie sprawę, że uwodzenia można się nauczyć jak każdej innej sztuki. Szkoła uwodzenia i kursy podrywania kobiet okazały się następstwem obranej przeze mnie drogi.