Twoja randka to dla niej koleżeńska kawa. Dlaczego?

15 sierpnia, 2014 Ogólne, Promowane

3115537483_e1b81b41ed_z

Poznaj przyczynę rozmijających się oczekiwań mężczyzny i kobiety. Czasem myślisz, że jesteś na najlepszej drodze do uwiedzenia dziewczyny podczas, gdy dla niej spotykanie się z Tobą jest motywowane korzyściami. Jak tego uniknąć? Co robić, aby stwarzać z kobietami relacje o charakterze partnersko-seksualnym? Obejrzyj film.

Chcesz więcej informacji dot. tematu Twoja randka to dla niej koleżeńska kawa? Sprawdź:

Mam nadzieje, że ten wpis okazał się pomocny.

Wszystkiego dobrego.

Rafał

 

 • 1)      Mam nadzieje, że ten wpis okazał się pomocny. Wszystkiego dobrego. Rafał

Komentarze

 1. Przemo — 15 sierpnia 2014 @ 22:42

  Czy tylko u mnie nie można odpalić filmiku czy jakiś błąd?

 2. Zbyszek — 16 sierpnia 2014 @ 10:22

  Hi,Video jest niedopuszczone przez GEMA z powodu Muzyki.

 3. uwodzenie — 16 sierpnia 2014 @ 11:28

  Z jakiego miejsca go odtwarzasz?

 4. Paweł — 16 sierpnia 2014 @ 13:06

  Czy wywiązałeś się z obietnicy z ostatniego webinaru że tego lata miałeś więcej luzu,nie goniły Cie terminy i nagrasz filmiki z podejsciami jakich nikt nie pokazal jeszcze? mam nadzieje ze tak i czekamy na publikacje.

  pozdrawiam

 5. Safety — 3 września 2014 @ 01:33

  powiedz sexyboy co robisz jak trafisz na jakąś agresje ze strony dresów lub innych agresywnych osobników którym coś nie pasuje..Wiem że bicie się jest wykluczone..ale masz jakąś dobrą meode radzenia sobie z takim sytuacjami?

 6. uwodzenie — 3 września 2014 @ 10:25

  Nie przypominam sobie takich sytuacji. Pewnie to dlatego, że nie pcham się do dziewczyn które są z kolesiami. Chyba, że dziewczyna patrzy się na mnie wymownie będąc z nim, wtedy wyczekam moment, aż będzie sama i działam. Kolejna rzecz, ćwiczyłem dużo w życiu sporty walki i zwyczajnie się tego nie obawiam. Polecam;)

 7. Ankit — 12 lutego 2016 @ 09:18

  MJ pisze:To i ja opiszę swf3j problem. Tematyką somarozwoju i uwodzenia kobiet jestem zainteresowany już od pewnego czasu. Parę rzeczy zastosowałem w praktyce i zauważyłem, że faktycznie to działa. Moją głf3wną bolączką była pewność siebie i rozmowa z kobietami. I wciąż jest tu wiele do zrobienia.Zacząłem zatem pracować nad sobą. Najpierw od mocy ciała wyprostowana sylwetka, patrzenie przed siebie, otwarta postawa. Nauczyłem się też patrzeć ludziom w oczy, i nawet podczas rozmf3w z ludźmi unikam odrywania spojrzenia jako pierwszy (weszło mi to już w nawyk). W tramwajach patrzę dziewczynom w oczy, czasem nawet wręcz prowokuję spojrzenia. Zacząłem wykonywać ćwiczenia fizyczne.Moja pewność siebie się poprawiła znacznie, ale jakoś nie mogę zrobić kolejnego kroku. Miałem taki sytuacje, że aż wręcz się prosiło, żebym zagadał do jakieś dziewczyny (na przystanku, na uczelni, do znajomej, nieznajomej nieważne) a jak i tak tego nie robiłem. Chciałem to zrobić, ale coś blokowało mnie przed tym. I wcale nie przez to, że się zastanawiałem zbyt długo. Gdzieś tam jednak pozostał ten lęk a jeśli wyjdę na idiotę ale raczej w podświadomości.I przez to właśnie kuleje też rozmowa z kobietami. Bo jej nie ma Mam za mało doświadczenia i nawet go nie powiększam zbytnio, bo nie trenuję .I teraz co najlepsze. Zauważyłem, że jak jestem trochę podchmielony, to ta wewnętrzna blokada znika. Wewnętrzny pstryczek się przekręca na właściwe działanie. Wtedy nie mam dosłownie żadnego kłopotu z kobietami. Traktuję je po prostu jak człowieka, a nie przejmuję się zbytnio tym, że powiem coś nie tak. Fajnie mi się rozmawia, w rozmowie pojawia się dużo humoru i ogf3lnie jest fajnie.I teraz wiem, że potrafię się dogadać, bo nie raz już to zrobiłem. Co jednak zrobić, żeby na co dzień mieć taką pewność siebie, a nie tylko pod wpływem %. Co zrobić, żeby przestać się przejmować głupotami i po prostu być sobą. Rozwijanie pewności siebie nie jest tak proste jak mi się wydawało na początku, ale nie zamierzam się poddawać. Mam nadzieję, że twoje nowe filmiki naświetlą bardziej ten problem .PozdrawiamMJ

Przepraszamy, możliwość dodawania komentarzy jest obecnie wyłączona.

Więcej w Ogólne, Promowane
Bez tytułu
Ciągle nie możesz się przełamać i wolno się rozwijasz?

Witaj! Jeśli od długiego czasu borykasz się z podrywem i masz wrażenie, że stoisz w miejscu to jest film dla...

Zamknij

Jak uwieść kobietę?

Na początku mojej przygody z kobietami popełniłem tysiące mniejszych i większych błędów ale wiedziałem, że moje wysoko postawione cele są osiągalne. Od początku zdawałem sobie sprawę, że uwodzenia można się nauczyć jak każdej innej sztuki. Szkoła uwodzenia i kursy podrywania kobiet okazały się następstwem obranej przeze mnie drogi.