Jak obudzić w sobie aurę seksualności, która przyciąga kobiety

11 czerwca, 2014 Ogólne

Komentarze

 1. Bartek — 12 czerwca 2014 @ 13:39

  Siema. Tak się składa, że tą technikę omawiałeś już jakiś czas temu na jednym ze swoich filmików na youtube. Ja wypisuję argumenty już od około 3 miesięcy. I jest moc:). Polecam to, zobaczycie co się będzie z wami działo. Kiedyś jak mijałem ze śliczną dziewczyną, to nic się nie działo, a teraz jak idę wyprostowany i się uśmiecham i po prostu wiem, że jestem bogiem i mogę wszystko, a one patrzą się na mnie z podziwem to to jest niesamowite uczucie. Mam mały problem, bo mieszkam w małej miejscowości i dziewczyn jest bardzo mało i nie mam jak się rozwijać, ale jak tylko pojadę nad jakieś morze czy jezioro to WSZYSTKO TAM SPŁONIE!!! Dzięki za wiedzę, pozdrawiam.

 2. Pana — 12 czerwca 2014 @ 14:30

  Bicki Ci urosły :-)

 3. Marek — 12 czerwca 2014 @ 15:16

  No dobrze, ale mam cały dzień myśleć o każdej z tych cech, które sobie napiszę (chociażby idąc przez miasto) czy jak ma to wyglądać…?

 4. uwodzenie — 12 czerwca 2014 @ 20:11

  Nie nie., wystarczy, że będziesz wykonywał to ćwiczenie. Ja kiedyś testowałem myślenie w wielu sytuacjach dnia codziennego( to o czym piszesz) i efekty były piorunujące. Ale to nie jest konieczne. Ważne żebyś ćwiczenie wykonywał z wczuciem.

 5. przemo — 12 czerwca 2014 @ 22:52

  Testowałem tą technikę i już w drugim dniu zapisów działa się normalnie MAGIA :) W ten właśnie dzień byłem tak nakręcony, że szok. Dziewczyny bardzo się przyglądały, cieszyły i uśmiechały się do mnie jak nigdy przedtem. Czułem się co najmniej jak popularny i zaczepiany celebryta. Coś niesamowitego na prawdę :) Szkoda, że po tygodniu przestałem zapisywać spostrzeżenia na swój temat i wszystko wróciło do starej biedy. Wracam do tej techniki na nowo już dziś.

  Rada ode mnie: jeśli zobaczycie pierwsze efekty nie osiądźcie na laurach tylko dotrwajcie za wszelką cenę do końca „kursu” inaczej nie będzie trwałych efektów.
  Pozdrawiam.

 6. Adam — 29 czerwca 2014 @ 17:18

  Zaskakujące jest to na co zwracamy uwagę i jak bardzo wpływają te rzeczy na nasz stan emocjonalny. Kiedyś myślałem, że jak źle się czuję to skupiam się na złych rzeczach, jednak zależność jest odwrotna. Właśnie skupianie się na negatywach powoduje negatywny stan emocjonalny. Dlatego w świadomym kierowaniu własną uwagą jest ogromna siła. Często było tak, że spotkało mnie coś ciekawego, coś fajnego i nie umiałem się tym napawać. Uważałem, że mam zbyt wiele problemów na głowie (które teraz widzę że sam sobie stworzyłem). Miła rozmowa z koleżanką, pożartowanie z kolegami – to wszystko nie miało dla mnie znaczenia, za chwile o tym zapominałem. Dlatego Rafał mówi tu o bardzo ważnej rzeczy. Ja np. po za tym co tutaj zostało powiedziane, na koniec dnia zastanawiam się i przypominam sobie fajne sytuacje, które wydarzyły się w ciągu dnia. Czuję się o niebo lepiej.

 7. muchabpw — 22 września 2015 @ 16:28

  Jestem pod wrażeniem twojej wiedzy, dziękuję bardzo za te lekcje.

 8. Sexyboy — 13 października 2015 @ 16:45

  Dzięki i na zdrówko;)

 9. Shefty — 12 lutego 2016 @ 09:36

  Krystian pisze:Witam, moim największym problemem jest pieswrzy kontakt .Zupełnie wtedy nie wiem co mam robić i jak zainteresować kobietę swoją osobą.Jak sobie z tym poradzić ??

Przepraszamy, możliwość dodawania komentarzy jest obecnie wyłączona.

Więcej w Ogólne
Jak-w-dzien-zmienic-sie-o-180-stopni
Jak w jeden dzień zmienić się o 180% i odnosić sukcesy z kobietami

Pragnę Cię zaprosić na super wydarzenie, które zmieni twoje stosunki z kobietami o 180%. Zobacz film i działaj póki czas......

Zamknij

Jak uwieść kobietę?

Na początku mojej przygody z kobietami popełniłem tysiące mniejszych i większych błędów ale wiedziałem, że moje wysoko postawione cele są osiągalne. Od początku zdawałem sobie sprawę, że uwodzenia można się nauczyć jak każdej innej sztuki. Szkoła uwodzenia i kursy podrywania kobiet okazały się następstwem obranej przeze mnie drogi.