Podryw na ulicy – zobacz film, jak to się robi

3 stycznia, 2014 Podejścia i otwarcia

Podryw na ulicy

Podryw na ulicy – zobacz film, jak to się robi

Specjalnie dla Ciebie film w którym zaobserwujesz w jaki sposób zapoznaje się dziewczyny w miejscach do tego „nie stworzonych” Nagrania z ukrytej kamery oddają pełną naturalność zdarzeń.Podryw na ulicy w moim wykonaniu. Jśli znasz facetów, którzy otaczają się kobietami, może zdarzyć się, że ocenisz ich zbyt wysoko. Myślisz, że oni zagadują nieznajome dziewczyny w trudnych warunkach? surowy podryw na ulicy zalicza się do najcięższych warunków na nowe znajomości. 

Jeśli chcesz obejrzeć pełna wersję kliknij TUTAJ.

Jeśli czytałeś Podryw na ulicy, powinien także zainteresować Cię:

Mam nadzieję, że wpis przypadł Ci do gustu. Przypominam, że po rejestracji na stronie uzyskujesz dostęp do materiałów szkoleniowych(górne menu). Czekaja tam na Ciebie ciekawe materiały. 

Komentarze

 1. Darek — 16 stycznia 2014 @ 02:11

  Genialny, profesjonalista, wyluzowany, pewny siebie, ach… laski sie rozplywaja przy Tobie Rafal, praktyka czyni mistrza, swietny filmik :)

 2. mistyk — 9 października 2014 @ 00:44

  dlaczego kobiety leca na nieszkodliwych kolesi czyt mało atrakcyjnych fizycznie ?
  co w nich widza ? nie wierze w to ,ze możesz przekazac kobiecie w minute takie emocje ,żeby isc z nia na kawe poza wyglądem i lagodnym usposobieniem Twoja mowa ciala nie jest jakas silna…
  to dlaczego one Cie wybierają ?

 3. RR — 4 stycznia 2015 @ 21:19

  Mistyk – to się nazywa subkomunikacja :). Naprawdę respekt, co prawda nie widziałem twoich podejść całych, ale na tym filmiku wygląda jakbyś miał największy luz ze wszystkich polskich PUA, którzy robia materialy na te tamety. RESPEKT.

 4. Sexyboy — 5 stycznia 2015 @ 12:14

  Mistyk po tym co piszesz widać, że nie masz podstawowej wiedzy o uwodzeniu. Wybacz, ale musisz nadrobić:) Czytaj, dokształcaj się, a zrozumiesz jak kobiety funkcjonują i czym motywowane są ich decyzje.

Przepraszamy, możliwość dodawania komentarzy jest obecnie wyłączona.

Szkoła Uwodzenia - Rafał Żuber

vip-materialy-promo

Myślisz, że dałbyś radę podrywać kobiety na ulicy?

Zobacz, że jest to możliwe.

Więcej w Podejścia i otwarcia
Na co wydawać pieniądze
Na co wydawać pieniądze, by uwodzenie było skuteczniejsze

Na co wydawać pieniądze, by uwodzenie było skuteczniejsze Każdy z nas dysponuje mniejszą, lub większa gotówką. Niezależnie, jakie kwoty przypadają...

Zamknij

Jak uwieść kobietę?

Na początku mojej przygody z kobietami popełniłem tysiące mniejszych i większych błędów ale wiedziałem, że moje wysoko postawione cele są osiągalne. Od początku zdawałem sobie sprawę, że uwodzenia można się nauczyć jak każdej innej sztuki. Szkoła uwodzenia i kursy podrywania kobiet okazały się następstwem obranej przeze mnie drogi.