śOd tego zacznij randkę – tajemnice uwodzenia

7 listopada, 2013 Randki

tajemnice uwodzenia

Od tego zacznij randkę – tajemnice uwodzenia

Doszedłem do wniosku, że bardzo dużą rolę w podrywie odgrywa dla mnie jedna rzecz, którą zawsze robię z dziewczynami. Ona jest atrakcyjna zawsze i w każda kobieta na to reaguje. Tajemnice uwodzenia na randce wprost ze stajni www.uwodzenieipodrw.pl ;)

Link do materiałów - http://uwodzenieipodryw.pl/tajemnicegracza

Po lekturze Od tego zacznij randkę – tajemnice uwodzenia, czytelnicy uznali za równie pomocny wpis: 

Dzięki za przeczytanie wpisu. Rozgość się na mojej stronie. Jest na niej dużo przydatnych informacji.

Rafał

Komentarze

 1. Łukasz — 7 listopada 2013 @ 16:48

  Czy możesz odpowiedzieć w jaki sposób produkujesz takie nagrania?
  W jakim programie realizujesz takie filmiki z napisami, jak powyższy i poprzednie?

 2. Marceli — 13 listopada 2013 @ 11:42

  Witam, to o czym mówisz w filmie przynosi świetne efekty, od razu to wprowadziłem w praktykę i zastosowałem na 3 pierwszych randkach, z 3 kobietami i z każdą taki sam efekt, teraz jest tak że muszę ogarniać 3, a co najważniejsze same proponują spotkanie, i to konkretną wiadomość dostajecie „Bardzo bym chciała się z Tobą spotkać :)” , więc sami widzicie :), tak czy inaczej proponuje wprowadzić takie działanie na randce :), i się możecie cieszyć, że macie dziewczynę w kieszeni :) Pozdrawiam Marceli

 3. rafalsb — 13 listopada 2013 @ 12:09

  O to chodzi;)

 4. Asx255 — 27 maja 2014 @ 00:12

  Witam Rafał
  Obejrzałem Twoje nagranie i chętnie skomentuje to o czym mówiłeś dokładając kilka swoich dygresji. Mianowicie:
  1. Wszystko zależy od tego co do tej pory masz zrobione z dziewczyną. Rozwijając myśl mam na myśli ilościowo i jakościowo czas który jej poświęciłeś od momentu poznania się. Jeżeli poznałeś dziewczynę dajmy na to na imprezie i spędziłeś z Nią cały wieczór bawiąc się izolując na bok rozmawiając, przekazując m. in. to o czym mówiłeś to sprawa jest załatwiona. Dla kontrastu jeżeli wyrywasz dziewczynę np. z internetu NETgame to na spotkaniu masz całą robotę od początku do zrobienia czyli wzbudzenie atrakcyjności itd. Sytuacją po środku jest kiedy spotykasz dziewczyne np. na ulicy zainteresowałeś ją sobą ale nie było czasu na instant date więc sytuacja poprzestała na wymianie numerów i późniejszym spotkaniu i moim zdaniem do tego typu sytuacji odniósłbym informacje przedstawione na filmie.

  2. Autorytet… może trochę przesadnie ale Ja sobie tłumacze to tak: „Masz być lepszy od niej, bo z kimś gorszym od siebie ona się w życiu nie spotka” i tutaj prosta pułapka w która można wpaść. Jeżeli grasz na siłę kogoś lepszego wypadasz marnie. Po prostu musisz być lepszy mieć lepsze życie od niej (nie chodzi tu o status materialny). Tutaj chciałbym odnieść się do tego co mówiłeś o pokazaniu na randce tego, że ciągle podnosisz swoje życia na wyższy poziom. Nie da się tutaj oszukać znowu musisz pracować nad swoim życiem. Jeżeli dajmy na to zaczniesz opowiadać jej o tym, że prowadzisz badania naukowe na komórkach nowotworowych (mając nawet wiedzę teoretyczną), a nie robisz tego wcześniej czy później postrzelisz się tym w kolano. Czyli podsumowując bazą… do dzielenia się faktem ulepszania swojego życia jest ciągła praca nad poprawą jakości życia, a nie puste słowa jakie nie jeden frajer próbuje sprzedać na randce dołączając do nich swoją gównianą osobę.

  3. Nie wiem czy się zgodzisz ze Mną w tej sprawie. Skoro dziewczyna przychodzi na spotkanie z Tobą to jest wstępnie zainteresowana. To tak jakby przyszedł klient z walizką forsy do salonu samochodowego. Czyli istnieje możliwość zawarcia transakcji tylko pytanie na jakich warunkach. Osobiście Ja staram się na randce ustalić mniej lub bardziej bezpośrednio te warunki, czyli bez większego rozpisywania się rzeczy takie jak: to czego szukam u dziewczyny, jakie zachowania lubię a jakich nie, czego może ode Mnie oczekiwać a czego nie… itd. (Napewno zgodzisz się że takie rzeczy ustalają się mniej lub bardziej świadomie podczas powiedzmy 1-3 pierwszych randek) więc chyba to też trzeba uwzględnić jako element randkowania. Na koniec napisze o tym jak ostatnio miałem meeting z pewną, ładną, czarnowłosą dziewczyną i nie udało się Mi dokładnie ustalić warunków transakcji. Wróciłem wk****ny na samego Siebie do domu po spotkaniu i pomimo iż dziewczyna była chyba nadal zainteresowana znajomością ze Mną, bo pisała Mi smsy nie odezwałem się do Niej już więcej, bo wiem że dalsza relacja nie pójdzie w tą stronę którą bym chciał.

  Chętnie przeczytam co o tym wszystkim sądzisz
  Pozdrawiam

 5. Samu — 12 lutego 2016 @ 07:20

  Darek pisze:SiemkaNajpierw chciałbym ocenić Twoje podejście jako subskrybent jest super. Nie kleisepz po pleckach i nie mf3wisz będzie dobrze , kopiesz po dupie i mf3wisz ze będzie beznadziejnie, jeśli my Twoi subskrybenci nie zaczniemy działać. Tylko w taki sposf3b możesz skłonić wszystkich do działania. Gdyby wszyscy sportowcy poddawali się bo im cos nie wyszło, bo cos ich boli itp, nigdy nie osiągnęliby sukcesu, jednak wielu sportowcf3w po kilku latach zdobywa medale wtedy są szczęśliwi, że był ktoś kto motywował ich do działania.A jeśli chodzi o projekt 666 – jest super. Często słyszy się, że kobiety lubią być olewane (oczywiście w pewien właściwy sposf3b ), jednak co innego kiedy się słyszy to od np. trenera – bądź co bądź mężczyzny, a co innego gdy w Twoim projekcie kobiety mf3wią to same. Te i wiele innych elementf3w zrozumieć można – zresztą jak sam to wielokrotnie powtarzałeś – po długiej praktyce. Dzięki 666 – możemy mocno skrf3cić czas praktykowania i szybciej osiągać sukcesy. Rf3wnież mf3wiłeś o poznaniu przeciwnika (w tym przypadku kobiet ) aby lepiej wiedzieć jakie podjąć działania, projekt 666 właśnie w tym może pomf3c, aby mf3wić to, co kobiety chcą usłyszeć. PS. Mam też taki osobisty problem. Jestem dość niski i do tego ogf3łem nie wyglądam na swf3j wiek (młodszy o około 4-5 lat, mając 22 lata). Zdarza się, że dziewczyny z ktf3rymi rozmawiam, okazują swoje zdziwienie, gdy w jakikolwiek sposf3b podczas rozmowy orientują się że jestem starszy niż sugeruje to wygląd. Masz może jakąś propozycje jak wykorzystać niski wzrost do kontaktf3w z kobietami?Pozdrawiam

 6. Janek — 9 sierpnia 2016 @ 11:42

  Myśle, że trzeba też być spontanicznym i pomóc szczęściu. Mieć duży wybór. Ja tak zrobiłem i nie żałuje! sprawdz tutaj

Przepraszamy, możliwość dodawania komentarzy jest obecnie wyłączona.

Szkoła Uwodzenia - Rafał Żuber

vip-materialy-promo

Zobacz jak przydatne są Tajemnice Uwodzenia na twojej randce

Wykorzystaj tę wiedzę w praktyce. 

Więcej w Randki
Dlaczego nie masz seksu
Dlaczego nie masz seksu

Fragment rozmowy Sexyboya z Darkiem na temat Darka sytuacji towarzyskiej . Użytkownicy przeglądający Dlaczego nie masz seksu sprawdzili również: Sposoby na...

Zamknij

Jak uwieść kobietę?

Na początku mojej przygody z kobietami popełniłem tysiące mniejszych i większych błędów ale wiedziałem, że moje wysoko postawione cele są osiągalne. Od początku zdawałem sobie sprawę, że uwodzenia można się nauczyć jak każdej innej sztuki. Szkoła uwodzenia i kursy podrywania kobiet okazały się następstwem obranej przeze mnie drogi.