Chcesz, aby Twój podryw kończył się dzikim seksem?

23 września, 2013 Porady

podryw-dzikim-seksem

Dziś napisał do mnie kolega na FB taką wiadomość: „stary nie uwierzysz. Napisałem dziś 3 dupeczkom dla żartu zapytanie <zapraszam Cie dziś na coś mocniejszego>One miały zapytać <tak, a na co?> Wtedy ja odpowiadam: <na herbatę z 2 torebek> Taki wiesz głupi suchar:)Zamiast tego one odpisały, że wpadną.

Nie zadały nawet tego pytania. Stary patrz <powiedz lepiej co mielibyśmy pic i o której miałabym przyjechać>

To tylko pokazuje, że kobiety często są gotowe na konkret dużo wcześniej, niż się facetom wydaje. Mi życie to potwierdza regularnie. Pointa okazuje się oczywista, kiedy pomyślimy w ten sposób:

Skoro są faceci, którzy bzykają kobiety po 30 minutach od zawarcia znajomości, całują się z dziewczynami bez wypowiedzenia słowa, wychodzą na zakupy i wracają z zapoznaną w sklepie dziewczyna i mają z nią seks etc to znaczy, że ich kobiety są inne, niż Twoje?

Ci kolesie podróżują po świecie, zmieniają miejsca, miasta i mają zawsze takie szalone akcje ,ponieważ kobiety są na takie akcje gotowe!!!

Jedyna różnica pomiędzy tymi co mają takie akcje, a tymi wobec których kobiety są powściągliwe, polega na zachowaniu w stosunku do kobiet.

Dokładnie tak jak jedni jeżdżą samochodami szybko, a inni zawsze wolno – nawet jak zasiądą w Ferrari. Ci pierwsi mocniej dociskają pedał gazu.

Zrób sobie testy, a sam zobaczysz. Bądź w stanie na następnym spotkaniu z koleżanką powiedzieć, że masz dziś szaloną ochotę na lodzika. Albo opowiedz jej o tym jakie masz marzenia erotyczne- co byś chciał przeżyć, jeśli chodzi o seks i życie erotyczne.

Bez owijania, ze szczegółami. Wiesz coś się stanie? W imię zasady jaką opisałem w „Tajemnicach Gracza” poznasz w tej dziewczynie, jej inną wersję. Często kobiety po Toim otwarciu i pokazaniu się jako ten niemoralny/zły/zboczony(w oczach społeczeństwa) robią to samo. Zaczynają, albo wyznawać Ci swoje erotyczne preferencje, albo ich zachowanie wyraźnie się zmienia w seksualne, albo jedno i drugie.

Ty pierwszy- Ty ustalasz granicę nieprzyzwoitości. Może Ci się nigdy nie zdarzyć, żeby kobieta zrobiła Ci takie rzeczy jak na filmach porno, jeśli sam nie zabierzesz się za nią, tak jak ten aktor na filmie. Musisz być konkretny.

Musisz pamiętać o tym, że kobiety nie tylko poszukują seksu jako przyjemności cielesnej, ale podnieca je także zachowanie faceta. Np. to jak on nad nią stoi ze sterczącym penisem, albo jak łapczywie dobiera się do jej tyłka, albo jego wzrok przesiąknięty ochotą na seks, albo to jak ją łapie za włosy, albo to jak ma w dupie jej opory i gadanie i mówi jej „cicho bądź już” kontynuując grę.  Czy tego chcesz, czy ktoś musi im to dawać. Mało facetów, wie, że oprócz samego wkładania penisa kobiecie w łóżku, one poszukują jeszcze maksymalnej dominacji i samczych zachowań. Wszystkie prawie są wyposzczone mimo, iż z kimś tam sypiają.

Bierz się za laski ostro:) Co tu dużo mówić.

Bądź co do tego spontaniczny. Możesz powiedzieć „nie wiem co dziś będę robił, pewnie pobawię się swoim małym” :) Haha.., albo nawet w kontekście szczerej rozmowy możesz poważnie wyznać dziewczynie niby spontanicznie taką dywagacje na temat swojej osoby : „kurde, ja to chyba nie mógłbym być w związku…kobiety szalenie na mnie działają…wiesz co mi się najbardziej podoba np. u Ciebie? Ta okolica…(pokazujesz np pod pośladkiem) Brałbym Cie na ostro”

Możliwości jest dużo. Możesz tym atakować z każdej płaszczyzny i wpleść takie okazywanie swojej seksualności w swój sposób bycia. Kto mnie zna ten wie, że u mnie to jest już sposób bycia i tak samo powinno być u Ciebie jeśli chcesz, żeby seks łatwo Ci przychodził.

Nie przebieraj w słowach robiąc z kobiet ufoli. każdy wie jak żyje na tym świecie. jesteśmy tylko ludźmi. Powiedz śmiało co lubisz, co chcesz i takimi słowami jak Ci wygodnie.

No bo wtedy pokazujesz dziewczynie jaki jesteś i co preferujesz. Nie tylko jeśli chodzi o życie i o kobiety, ale o smak konkretnej chwili. Jesteś czytelny i kobiety to kochają. Wtedy dadzą Ci to. Jeśli dla Ciebie szalone akcje to coś normalnego, dla niej też będą to normalne ruchy na planszy życia.

A jeśli uważasz, że szalone, ostre i szybkie akcje z dziewczynami nie powinny mieć miejsca na początek znajomości, że dziewczyny nie chcą tego, albo biorą w nich udział tylko „dziwki” itp to nie będziesz ich miał.

A ja z każdego ślicznego i grzecznego aniołka z łatwością dalej będę wyciskał „zdzirę” pragnącą dzikości i Ci, którzy zastosują się do tego co napisałem także:)

Oprócz Chcesz, aby Twój podryw kończył się dzikim seksem może zainteresować Cię również:

Jeśli masz pomysł na kolejny wpis, możesz się nim podzielić w komentarzu. Najciekawsze rozważę i zrobię o tym materiał. Pozdrawiam.

Rafał

Komentarze

 1. Radek — 2 października 2013 @ 17:01

  Cześć

  Podoba mi się stwierdzenie: „„kurde, ja to chyba nie
  mógłbym być w związku…kobiety szalenie na mnie działają…wiesz co mi się
  najbardziej podoba np. u Ciebie? Ta
  okolica…(pokazujesz np pod
  pośladkiem) Brałbym Cie na ostro”. Ważne jest co mówisz, w jaki sposób
  to mówisz i w jakich okolicznościach.

  To zadziwiające,
  że są sytuacje, w których podchodzę, mówię „chodź zatańczyć albo lepiej
  pogadać na kanapę”, jestem przygotowany na brnięcie przez wszystkie fazy
  uwodzenia, ale czuję, że to nie jest potrzebne, gdyż ona już mnie
  pragnie. :)

  Ja jeśli nie chce związku i mówię „nie
  tworzę związków” i wtedy ona spędzając ze mną czas, nie przeciwstawiając
  się temu werbalnie, sama wchodzi w ramę kogoś, kto jest otwarty na
  pozostałe możliwości, czyli seks.

  Pozdro z Bydgoszczy
  Blizzard

 2. Guest — 2 października 2013 @ 17:38

  ui

 3. Rafał Żuber — 2 października 2013 @ 17:42

  Kiedy masz atrakcję u dziewczyny już nie musisz uwodzić. To już jest okres zbiorów:)

 4. Radek — 2 października 2013 @ 18:57

  No tak, ale musisz zbudować choćby minimalny rapport :) Bo inaczej, w momencie jak powiesz: „Chodź, pokażę Ci jak mieszkam”, zanim powiesz cokolwiek o sobie i co Ci się w niej podoba, czar pryśnie. A rapport to też element uwodzenia :)

 5. Rafał Żuber — 2 października 2013 @ 19:37

  Ogólnie masz racje. Raport powoduje relację stabilną, lecz czasem można mieć seks bez niego. Tyle, że dobre to wtedy kiedy nie zamierzasz z tą kobietą się już spotkać.

 6. Mirek — 10 kwietnia 2015 @ 18:08

  Niczego sobie :)

Przepraszamy, możliwość dodawania komentarzy jest obecnie wyłączona.

Więcej w Porady
Jak być szczęśliwym
Jak być szczęśliwym?

Jak być szczęśliwym Kiedy miałem naście lat byłem samotny. Nie jest mi wstyd się do tego przyznać, bo chyba każdy...

Zamknij

Jak uwieść kobietę?

Na początku mojej przygody z kobietami popełniłem tysiące mniejszych i większych błędów ale wiedziałem, że moje wysoko postawione cele są osiągalne. Od początku zdawałem sobie sprawę, że uwodzenia można się nauczyć jak każdej innej sztuki. Szkoła uwodzenia i kursy podrywania kobiet okazały się następstwem obranej przeze mnie drogi.