Piękne mówienie to złoty klucz ułatwiający podryw

1 kwietnia, 2013 Komunikacja

Piękne mówienie

Kilka dni temu napisał do mnie mój klient z prośbą o objaśnienie pewnej kwestii.

Twierdzi, że czytał mojego e-booka Fundament Sukcesu z Kobietami w którym polecałem używanie malowniczych opisów, aby tym uwodzić kobiety. W tamtej pracy  były ukazane przykłady takiego mówienia, które przyciąga uwagę słuchaczy i sprawia, że chce się Ciebie słuchać.

Następnie wyznał mi, że w czytał też pewien raport mojego autorstwa w którym daję także pewne rady odnośnie tego jak rozmawiać, by zainteresować sobą piękne kobiety i mówię w nim, że należy być oszczędnym w słowach, aby zatrzymać uwagę słuchacza. No i jak w końcu należy postępować? Mówić wylewnie i malowniczo, czy oszczędzać słowa?

Otóż jedno drugiego nie wyklucza.

Należy mówić malowniczo(więcej w e-booku) po to, aby zaciągnąć wyobraźnię dziewczyny w różne terytoria. Daje to jej poczucie przygody i zwiększa ilość doznań zgodnie z zasadą, że to co sobie wyobraża to samo  odczuwa.

Dajesz jej tym śmiech, ekscytację, oczekiwanie budujące napięcie, smutek, żal, rozkosz, poczucie miłości. Tak, słowami można dostarczyć całą paletę emocji i pochłonąć słuchaczy jeśli przyłożymy się  do tego, włożymy w to także swoje emocje i  zastosujemy się do wiedzy o malowniczych opisach.

Ważne jest tylko to do czego nawiązuje w raporcie „Jak rozmawiać, by zainteresować piękne kobiety”. Chodzi o to, abyś nie rozszerzał swoich historii w szczegóły, które nie opisują emocji, ale są dawką niepotrzebnych, suchych informacji bez których opowiadana historia znakomicie funkcjonuje.  Przeczytaj sobie ten raport dla lepszego zrozumienia.

Natomiast w ebooku poznasz inne zasady, które pozwolą Ci na to, abyś tym co mówisz budował swoją atrakcję.

Jeśli chodzi o malownicze opisy możesz obejrzeć sobie poniższy filmik. Halama świetnie stosuje się do zasad opisanych w ebooku. Bez wątpienia przykuwa uwagę wszystkich zebranych tym co mówi. Jest to co prawda opracowany występ teatralny, ale sam poddaj się wrażeniom płynącym ze słuchania aktora)

Komentarze

  1. brak — 20 maja 2016 @ 01:28

    brak liku do raportu sexyboy-a

Przepraszamy, możliwość dodawania komentarzy jest obecnie wyłączona.

Więcej w Komunikacja
podrywanie
Oczyść konwersację, a podrywanie stanie się łatwiejsze

Zauważyłem, że kiedy nowicjusz wykonuje podejście do dziewczyny to jeśli się posłucha ich rozmowy ta wydaje się być sztuczna. Dzieje...

Zamknij

Jak uwieść kobietę?

Na początku mojej przygody z kobietami popełniłem tysiące mniejszych i większych błędów ale wiedziałem, że moje wysoko postawione cele są osiągalne. Od początku zdawałem sobie sprawę, że uwodzenia można się nauczyć jak każdej innej sztuki. Szkoła uwodzenia i kursy podrywania kobiet okazały się następstwem obranej przeze mnie drogi.