Jak oszukać umiejętności uwodzenia i zgarnąć dziewczynę

25 kwietnia, 2013 Porady

jak-oszukac-uwodzenie

Posłuchaj o tym, jak ważną i kluczową rzeczą jest zamaszyste wyznaczanie swoich celów, związanych z uwodzeniem. Jeśli fascynowały Cię historie uwodzicieli, którzy robili z kobietami fantastyczne i niewiarygodne wręcz akcje, jest tylko jeden tego powód. Ważniejszy, niż sztuka uwodzenia, bo to od tego zaczyna się cała reszta potrzebnych Ci rzeczy, by dokonać niemożliwego.

 

Komentarze

 1. Arnold — 27 kwietnia 2013 @ 00:14

  boże jaka to jest ciota i jeszcze na tym polu …. masakra jakaś, kto to kupuje ?

 2. Daniel — 27 kwietnia 2013 @ 12:28

  Super przemowa. Naprawdę mnie zmotywowała.

 3. Rafał Żuber — 28 kwietnia 2013 @ 00:01

  świetnie:) Na tym mi zależało

 4. Marcino — 28 kwietnia 2013 @ 13:20

  Brawo Rafał naprawdę pozytywnie mnie zaskoczyłeś. Dzięki !

 5. piotr — 4 maja 2013 @ 14:42

  Haha, akcja z koleżanką mamy była naprawdę zabawna. Gratuluje odwagi !

 6. Croatoan — 16 maja 2013 @ 07:01

  Na prawdę super. Tylko jak wyobrażacie sobie to wszystko to niech obok nie pojawia się obawa i lęk że się nie uda. Na prawdę zaufajcie tej magicznej sile, która popchnie was do zmiany. Zmuszając się nie zmienisz swojego ja.

 7. Baljinder — 5 lipca 2015 @ 07:15

  Cześć Mam takie małe pytanko Poznałem fajną dzzwycienę na imprezie urodzinowej koleżanki.Na początku poza tym, ze się z nią przywitałem i poznałem to jakoś tak bardzo nie zwracałem uwagi, ponieważ w momencie przywitania jakoś wydała mi się dziwną po czym stwierdziłem, że nie byłbym jakoś nią zainteresowany. Ale czas płynął, widziałem, że na mnie zerka, czasem się do niej uśmiechnąłem. Coś pf3źniej porozmawialiśmy, tak ogf3lnie wszyscy (każdy coś dodawał od siebie). Z mijającym czasem, coraz więcej sami rozmawialiśmy. Pf3źniej poszliśmy do klubi na chwilę, potańczyłem sobie z nią i porozmawiałem chwilę. A przed wyjściem do klubu powiedziała, ze ma jakiś ważny mecz w najbliższą sobotą i że mnie zaprasza. Nie odpowiedziałem, ze będę na pewno (bo to zależy od tego czy bedę miał akurat wtedy pracować, czy wolne), jednak raczej będę miał wolne i się chyba wybiorę. Dodatkowo wtedy, w dzień mecz ma urodziny.Mam wrażenie, że jej się spodobałem i ona zresztą mi też Powiedz mi czy to dobry pomysł jej coś kupić jakiś drobiazg z okazji tych urodzin (nie mam zamiaru jej kupować nie wiadomo czego, ani jej kupować ), ale coś co mnie by kosztowało np 2-4 zł, a pomogło by mi jeszcze bardziej zaplusować?? Jakiś taki mały przedmiot Czy raczej na tym etapie znajomości darować sobie tego typu gesty?A jeśli miałbym coś kupić to co byś mi proponował?? Chciałbym usłyszeć zdanie kogoś bardziej doświadczonego Co sądzisz o tego rodzaju przedsięwzieciu?Pozdrawiam Mariusz

 8. Sexyboy — 11 lipca 2015 @ 20:33

  A nie wiesz nic o tym, czy ona w ten dzień nie planuje urodzin? Możesz zrobić tez tak, że powiedzieć jej, że z okazji jej urodzin zapraszasz ją na kolacje do siebie, która sam zrobisz, lub coś podobnego. Jeśli odmówi to masz punk wyjścia bez inwestowania w nią, jeśli się zgodzi to prezent będzie przy okazji pewności zainteresowania Tobą.

Przepraszamy, możliwość dodawania komentarzy jest obecnie wyłączona.

Więcej w Porady
Sekrety Uwodzenia
Dlaczego je tracimy zanim je zdobędziemy? Sekrety Uwodzenia

Najczęściej pytany jestem o to, jak zdobyć dziewczynę z którą zanosiło się na to, że coś z tej znajomości będzie,...

Zamknij

Jak uwieść kobietę?

Na początku mojej przygody z kobietami popełniłem tysiące mniejszych i większych błędów ale wiedziałem, że moje wysoko postawione cele są osiągalne. Od początku zdawałem sobie sprawę, że uwodzenia można się nauczyć jak każdej innej sztuki. Szkoła uwodzenia i kursy podrywania kobiet okazały się następstwem obranej przeze mnie drogi.